Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування опіків 2 ступеня

Лікування опіків 2 ступеня

Додано: 01.09.14
Лікування опіків 2 ступеня
Опік другого ступеня характеризується почервонілою шкірою і присутністю на ній пухирів з рідиною жовтуватого відтінку. Якщо площа опіку невелика, то впоратися з лікуванням можна в домашніх умовах. На лікування опіків 2 ступеня витрачається не менше півтора-двох тижнів.

Перша допомога при опіку


Місце, уражене опіком, слід опустити в холодну воду або підставити під струмінь з-під крана, це допоможе зупинити пошкодження тканин. Цілісність пухиря самостійно порушувати не можна. Якщо на відкритій ділянці утворився великий міхур, то його треба обробити слабким розчином марганцівки. Така процедура простерилизует опік і тонку шкірку зробить більш грубою. Потім ушкоджене місце треба обмотати стерильним бинтом або марлевою серветкою, але попередньо змоченими у новокаїні. Це допомагає полегшити біль і надалі без мук обробити опік.

Правильне лікування опіків 2 ступеня

Після того, як рана була оброблена і обв'язана стерильним бинтом, через кілька хвилин пов'язку можна зняти і на хворе місце нанести мазь проти опікову. Найкращою і ефективною вважається та, в якої є пантенол. Можна використовувати аерозоль з пантенолом, подібні засоби не викликають біль при зіткненні з тілом, а значить, ризик занести інфекцію буде мінімальним.
Лікування опіків 2 мірою можна проводити з допомогою листочка алое. Для цієї процедури треба зірвати листочок з квітки, звільнити його від шкірки і докласти м'ясистою частиною до рани. Цей метод може замінити будь-який інший, якщо в домашній аптечці не виявиться потрібної кошти і противоожогового кошти. Звичайно, трохи пощиплет, але через деякий час відпустить. Алое чудово лікує багато шкірні захворювання, у тому числі і опіки.
Лікування опіків 2 мірою можна проводити за допомогою вітаміну Е. Аптечний вітамін, нанесений на місце опіку, виконає свою заживляющую роль і запобіжить появу опіку. Але цей засіб не можна застосовувати до того моменту, поки шкіра не буде охолоджена. Препарат випускає в спеціальних капсулах і продається в будь-якій аптеці.
Якщо опік другого ступеня виник у дитини, то рану слід остудити під водою і викликати швидку допомогу, так як може знадобитися укол, який зніме біль і знизить температуру.