Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що робити, якщо у дитини збільшений жовчний міхур

Що робити, якщо у дитини збільшений жовчний міхур

Додано: 01.09.14
Що робити, якщо у дитини збільшений жовчний міхур
Будь-який орган, який є у людини, не може бути зайвим, так і підшлунковий міхур виконує свою роль, збираючи жовч, важливу для травлення та виведення продуктів з організму. Не найприємніше, якщо у дитини збільшений жовчний міхур. Уся відповідальність в даному випадку лягає не тільки на лікарів, але й на батьків, які повинні слідкувати за станом свого малюка і за нормою його життєдіяльності.

Чому у дітей збільшується жовчний міхур


Якщо у дитини збільшений жовчний міхур, то це може означати наявність панкреатит - запалення підшлункової.
Основні причини:Відсутність режиму харчування, зловживання шкідливою їжею.
Якщо жовчний міхур збільшений у немовлят, то це лактозна недостатність або алергічна реакція на продукти харчування, що вживаються мамою.
Внаслідок падіння - забиття спини або живота. Сильне фізичне навантаження на організм дитини.
Аномальний розвиток жовчного міхура, травної системи, найчастіше це вроджене явище.
Закупорка жовчних шляхів. Порушення функціонування жовчного міхура.
Запальні процеси в кишечнику, жовчному міхурі.
Наслідок лікування лікарськими препаратами.
Передозування вітаміну Д або кальцію.
Спадковість. Інфекційні захворювання.Як допомогти, якщо у дитини збільшений жовчний міхур


Після встановлення діагнозу лікар призначає ряд препаратів, необхідних для нормалізації відтоку жовчі, розрідження її та усунення інших патологій. Лікування призначається інсмідуально, залежно від чого і наскільки у дитини збільшений жовчний міхур.
Крім препаратів, лікарі схиляються до того, що подібне захворювання краще всього лікувати в комплексі з народними методами, саме тому, якщо немає непереносимості деяких лікарських трав, призначаються відвари і настої.
Якщо дитина істеричний і нервовий, призначаються заспокійливі, а малюк направляється до дитячого психолога. Батьки повинні приділити особливу увагу фізичній активності дитини, не дозволяти йому довго сидіти біля телевізора чи комп'ютера.
Харчування й дієта - це найголовніше в лікуванні збільшеної підшлункової. Всі напівфабрикати, чіпси, коли, продукти з барвниками і консервантами, смажені і гострі страви повинні бути виключені. Все тільки свіже, пропарений або відварене. Харчування повинно бути строго за розкладом, шість разів на день і маленькими порціями.