Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вилікувати жовчний міхур

Як вилікувати жовчний міхур

Додано: 01.09.14
Як вилікувати жовчний міхур
Коли відбувається запалення жовчного міхура, холецистит розвивається, який порушує відтік жовчі, викиди печінкою для повноцінного травлення. Це досить серйозне захворювання і від того, як вилікувати жовчний міхур і які методи застосовувати, залежить, наскільки тривалою буде ремісія.

Які фактори впливають на холецистит


На прояв холециститу впливають наступні фактори: порушення діяльності вегетативної, ендокринної, центральної нервової системи, дискінезія жовчних шляхів, переїдання жирної і смаженої їжі, алкоголь, куріння, запори.
Холецистит може мати гостру або хронічну форму захворювання. Гостра форма супроводжується блювотою, болем у правому підребер'ї, високою температурою, біль при цьому може бути наростаючій. Такий вид холециститу лікується тільки в хірургічному відділенні.
Хронічне запалення протікає з періодичними загостреннями і потрібне тривале лікування.

Як вилікувати жовчний міхур: основні принципи лікування


При лікуванні жовчного міхура величезну роль грають збори лікарських трав. З їх допомогою можна поліпшити відходження жовчі. Протимікробні лікарські трави здатні зупинити активне розмноження мікроорганізмів і провести протиалергічною та протизапальну терапію для якнайшвидшого оздоровлення. При цьому від обраного методу, як вилікувати жовчний міхур, залежить лікування патологічних процесів в інших органах. Спазмолітичні і заспокійливі лікарські рослини допомагають хворому при сильних болях.
Лікарські трави й певні методи лікування, взяті з народної медицини, мають величезне значення при запаленні жовчного міхура. Найголовніше - це повністю (рідше частково відновлюється повноцінна функція жовчного міхура, інших органів, при цьому різко зменшується больовий синдром. Якщо вчасно і найголовніше правильно застосувати лікування лікарськими травами, то можна повністю вилікувати пацієнта від запалення жовчного міхура, навіть якщо захворювання носить хронічну форму.
Але є ще одне правило, як вилікувати жовчний міхур - це раціональне, повноцінне харчування. Їжа повинна прийматися повільно, при цьому ретельно пережевиваться. Краще всього приступати до трапези шість разів на день з рівномірним проміжком часу, при цьому порції повинні бути невеликими.