Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як почистити жовчний міхур

Як почистити жовчний міхур

Додано: 01.09.14
Як почистити жовчний міхур
Жовчний міхур - життєво важливий орган людини, саме в ньому відбувається накопичення жовчі, необхідної для травлення. Сам орган має форму, що зовні нагадує грушу, знаходиться на поверхні печінки в нижній її частині. Довжина міхура досягає 14 сантиметрів, а ширина - 5 сантиметрів. Жовчний міхур має тонку стінку і темно-зеленкуватий відтінок. При різних захворюваннях слід виконувати певні методики, як почистити жовчний міхур.

Як функціонує жовчний міхур


У самому жовчному міхурі відбувається накопичення жовчі і її концентрація, надалі вона синтезується клітинами печінки і перерозподіляється в 12-палу кишку. Від того, що людина їсть, залежить і кількість, і складу виробленої жовчі.
Жовчний міхур грає ключову роль в регуляції обміну всіх речовин, але найголовніше - у водно-сольовому балансі. Знання, як почистити жовчний міхур, дуже важливо, так як при запаленні цього органу може розвинутися варикозне розширення вен.
Жовч, потрапляючи в кров, перемішується з нею і потім надходить у визначені органи, що потребують в ній. Жовч розріджує кров, дозволяє їй проходити по вузьких посудин. Жовчний міхур має тісний зв'язок при виробництві синовіальної рідини, необхідної для змащення суглобів.

Як почистити жовчний міхур народними способами


Жовчний міхур повинен справно працювати і не доставляти неприємні клопоти, а для цього необхідно періодично чистити. Оздоровити жовчний міхур можна після того, як очиститься кишечник.
Методів, як почистити жовчний міхур, багато. Найбільш дієвим вважається використання оливкової олії і лимонного соку. Вранці слід злегка поснідати вегетаріанським салатом. Потім пити протягом дня сік з яблука та буряка (1 до 5). Після 16 годин дня не їсти і не пити. В 20 годин вечора випити склянку соку лимона (свіжовичавлений) змішаного з підігрітим оливковим маслом (одна склянка). Але краще пити маленькими ковтками, спочатку лимонний сік, потім оливкова олія. Так чергувати, поки рідини не закінчаться.
За часом це повинно зайняти годину. На область печінки прив'язати теплу грілку і лягти на цей бік спати. Вранці необхідно зробити клізму з відвару ромашки. Кал буде мати вигляд смнуватого відтінку і неприємного запаху. Переживати з цього приводу не варто, так очищається жовчний міхур.