Корисні поради
на всі випадки життя
» » Розчин фурациліну для полоскання горла

Розчин фурациліну для полоскання горла

Додано: 01.09.14
Розчин фурациліну для полоскання горла
Протимікробний препарат «Фурацилін» допомагає знищити різні бактерії і значно посилює захисну реакцію організму.

Від чого лікує Фурацилін


При лікуванні гнійних ран на слизовій і шкірі, пролежнях, опіках, стоматитах використовується Фурацилін. Добре допомагає розчин фурациліну для полоскання горла. Цим препаратом можна лікувати гайморит і промивати шви і порожнини після операції.
Фурацилін застосовується для полоскання сечовипускального каналу, для лікування отиту. Препарат «Фурацилін» перевірений не одним десятиліттям і для багатьох людей є самим популярним засобом.

Розчин фурациліну для полоскання горла: як проводити процедуру


При запаленні горла і сильному кашлем не варто відразу вдаватися до застосування сильнодіючих препаратів. Усі таблетки мають негативний вплив на печінку. Якщо зловживати ліками, то через якийсь час доведеться лікувати вже інші органи.
Найстарішим методом лікування дихальних шляхів є розчин фурациліну для полоскання горла. Існують певні правила правильного полоскання:Порожнину рота спочатку прополіскують слабким содовим розчином: чайна ложка на склянку теплої води. Завдяки попередньому полоскання, знімаються поверхневі бактерії зі слизової горла.
Потім приготований розчин фурациліну для полоскання горла набирається в рот і хлюпочеться так, щоб порушувалися всі мигдалини і запалене горло.
Для поліпшення і швидкого позитивного ефекту в розчин з фурациліном треба додати аптечну настоянку календули на спирту, досить п'ять крапель.
Полоскати горло розчином фурациліну слід чотири рази на день.Фурацилін - це не антисептик і не стерилізатор, він не здатний знищити всі шкідливі мікроорганізми. Але він вимиває їх зі слизової горла і є щадним ліками. Препарат можна застосовувати вагітним жінкам, він не всмоктується в кров і не здатний завдати шкоди майбутній дитині. З давніх пір Фурацилін вважався самим доступним і ефективним засобом для лікування багатьох запалень, в тому числі і горло.

Побічні ефекти


Фурацилін - це ліки, а як будь-які ліки він має деякі протипоказання і побічні ефекти. Якщо після застосування даного засобу з'явилася блювота, нудота, алергічна реакція, то лікування слід припинити.