Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарати від болю в горлі

Препарати від болю в горлі

Додано: 01.09.14
Препарати від болю в горлі
Застудитися і підхопити запалення горла можна при найменшому переохолодженні, і від цього не застрахований навіть той, у кого здорова імунна система. Хтось переносить застуду легко, а комусь необхідні препарати від болю в горлі. У будь-якому випадку не варто чекати, поки застуда пройде сама, її необхідно лікувати.

Чому відбувається запалення горла


Найпоширеніша причина, з вини якої відбувається запалення гортані - ураження бактеріями, вірусами і мікробами. Рідше горло болить через екології, частого куріння, гарячої або холодної їжі, через травми глотки. Ангіна та фарингіт - найчастіші захворювання горла.

Найкращі ліки від болю в горлі


Якщо необхідно лікувати фарингіт, то можна обійтися препаратами на основі лікарських трав. Це не тільки таблетки і пластинки для розсмоктування у роті, але і кошти для зрошення і полоскання хворого горла. Лікують такі кошти не швидко, але знімають біль і полегшують стан хворого.Допомагають синтетичні препарати від болю в горлі: розчин фурациліну, Діоксидин, комбінований препарат - Стрепсілс, Хлоргексидин і Мірамістин.
При сильному болі можна приймати кошти, що відносяться до анестезуючою групі: Стрепфен і Тантум-верде.
Для усунення бактеріальної інфекції та для лікування, тільки за призначенням лікаря, можна приймати антибактеріальні препарати від болю в горлі: Фрамицетин, Биопарокс. Ці засоби надають місцеву дію і не проникають в кров.
При прояві інтоксикації краще всього застосовувати порошки та мікстури: МаксГрипп, Фенілефрин, Колдрекс. На додаток слід приймати вітамін С, можна у вигляді аскорбінки.Всі ці препарати можна приймати без призначення лікаря і додаткової консультації. Але перед застосуванням будь-якого, навіть самого простого препарату, слід уважно прочитати інструкцію. Будь препарат має певні правила прийому, допустиму дозування, побічні ефекти і, природно, протипоказання. Щоб не завдати більшої шкоди організму, з усіма рекомендаціями слід ознайомитися.
Не варто забувати і про те, що народна медицина пропонує препарати від горла не найгірші, а часом і більш ефективні. Так, наприклад, полощучи горло розчином води і соди, можна швидко позбутися від запалення і болю в горлі. Замість соди можна використовувати сіль або лимонну кислоту.