Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарати для лікування горла

Препарати для лікування горла

Додано: 01.09.14
Препарати для лікування горла
Будь-яка людина може зіткнутися із захворюванням горла. Для кого-то запалення дихальних шляхів протікає легко, а комусь потрібні препарати для лікування горла.

Причини запалення горла


Найбільш часті причини розвитку захворювань слизової горла: бактерії, хвороботворні організми, віруси, погана екологія, куріння, їжа (гаряча чи холодна), травма глотки.
Найпоширеніші захворювання, які викликають біль у горлі, є ангіна, гострий фарингіт.

Найбільш ефективні препарати для лікування горла


Для лікування фарингітів найчастіше використовуються антисептичні лікарські препарати, використовувані для полоскання і зрошення. Існують ліки, які полегшують стан хворого у вигляді льодяників та таблеток для розсмоктування у роті. Хороші препарати для лікування горла у вигляді відварів і настойок.Добре зарекомендували себе синтетичні препарати Діоксидин та розчин фурациліну, ліки Хлоргексидин і Мірамістин, комбінований препарат - Стрепсілс.
Якщо горло болить сильно, то можна приймати анестезуючі ліки: Стрепфен і Тантум-верде.
Якщо є бактеріальна інфекція, то для лікування призначаються антибактеріальні засоби: Фрамицетин, Биопарокс. Ці препарати для лікування горла надають місцеву дію і не проникають в кров.
Якщо виявляється інтоксикація, то рекомендується застосовувати порошки, мікстури і таблетки: МаксГрипп, Фенілефрин і Колдрекс. А ось для підвищення опірності організму необхідно використовувати вітамін С.Ці препарати найчастіше призначаються самостійно, хоча рекомендується консультація лікаря. Перед застосуванням того чи іншого лікарського засобу необхідно уважно вивчити інструкцію, так як можливі прояви побічних ефектів і не допустима передозування.
В якості додаткового лікування горла в домашніх умовах можна проводити процедури інгаляції з використанням ароматичних олій ялиці, евкаліпта, чайного дерева. З народних методів лікування можна робити настої і відвари, засоби для полоскання горла.
Найкращим вважається сольовий або содовий розчин (чайна ложка на склянку води). Можна приготувати розчин лимонної кислоти в тих же пропорціях і полоскати кілька разів на день. Разом з водою будуть виходити бактерії, що осіли на слизової горла.