Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як полоскати горло Хлоргексидином

Як полоскати горло Хлоргексидином

Додано: 01.09.14
Як полоскати горло Хлоргексидином
Простудне захворювання, що протікає з запаленням горла, може виникнути в будь-якому віці, однаково. Хворі люди стикаються з болем при ковтанні, роздратуванням і сухістю. Частий кашель створює серйозні проблеми і дискомфорт.
У домашніх аптечках є багато засобів, які справляються з завданням щодо усунення хворобливих відчуттів в ротовій порожнині. Це можуть бути льодяники з евкаліптовим і ментоловим маслом, збори трав, спреї, інгалятори і багато іншого.
Останнім часом Хлоргексидин набирає популярність серед споживачів аптечної продукції. В інструкції описані варіанти, як полоскати горло Хлоргексидином.

Властивості Хлоргексидину


Хлоргексидин - це препарат антисептик, очищаючий і дезинфікуючий слизову та шкіру гортані, при цьому він абсолютно не викликає роздратування і нормалізує мікрофлору. Хлоргексидин досить ефективний відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій, грибів, дріжджовим клітинам, лиофильним вірусів.

Як полоскати горло Хлоргексидином: лікувальна процедура


Полоскати горло Хлоргексидином потрібно так само, як і будь-яким іншим засобом: треба набрати в рот рідини і прополоскати хворе місце.
В інструкції до даного препарату описаний метод, як полоскати горло Хлоргексидином:Набрати в рот теплу воду і добре прополоскати порожнину рота, зачіпаючи хворе горло.
Столовою ложкою Хлоргексидину (005%) не розводячи у воді прополоскати ротову порожнину не менше однієї хвилини.Даний засіб можна використовувати для полоскання хворого горла три рази в день, не більше. Не можна ковтати цей засіб, воно призначене тільки для полоскання. Якщо ненавмисно сталося заковтування, то необхідно відразу ж прочистити шлунок теплою водою - випивши кілька склянок теплої води з таблетками активованого вугілля.
В інструкції, де описано, як полоскати горло Хлоргексидином, описані і протипоказання: вагітність, підвищена чутливість до препарату.
Можуть спостерігатися побічні ефекти:Тимчасово можуть змінитися смакові відчуття.
В роті буде спостерігатися поколювання і печіння.
Зуби придбають забарвлення, як і ротова порожнина, і зубні пломби. Щоб забарвлення не став інтенсивно коричневим, слід на це час виключити споживання міцного чаю, кави та вина.