Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чим лікувати біль у горлі

Чим лікувати біль у горлі

Додано: 01.09.14
Чим лікувати біль у горлі
Кожен батько стикався з проблемою простудного захворювання. І завжди все відбувається не вчасно, тільки молода мама вийшла на роботу, як її чадо обзавелося соплями і сильним кашлем. Кашель у дитячому віці - явище часте і лікується досить швидко. Чого не скажеш про дорослих людей, які постійно шукають інформацію, ніж лікувати біль у горлі.

Спреї від горла


Сучасна фармакологія смує своїх споживачів величезним асортиментом коштів, спрямованих проти кашлю і застуди. Що вибрати? На чому зупинитися? Кожна хвора людина стоїть перед певною дилемою, ніж лікувати біль у горлі.
Але кожний засіб направлено на усунення певної патології, наприклад, такі препарати як: Стопангін, Гексорал, Коллустан, Камфомен і Каметон - ефективні спреї від кашлю, але при ларингіті і фарингіті, а також при будь-якому іншому захворюванні вони марні.
Каметон - спрей від кашлю володіє протизапальним ефектом, знімає спазми і біль у горлі. Якщо періодично виникає біль і сухість, допоможуть Камфомен і Інгаліпт. При сильній простуді інфекціями змішаного характеру Гексорал - прекрасний засіб, ніж лікувати біль у горлі.

Полоскання від болю в горлі


Полоскання при запаленні та застуді - ефективний засіб не тільки тому, що воно знімає біль і полегшує кашель, просто з рідиною вимиваються всі шкідливі інфекції і бактерії, а значить, домогтися позитивного результату вдасться швидше. Кращим засобом вважається розчин харчової соди або фурациліну. Робити процедури полоскання на початковому етапі захворювання щогодини, потім ці кошти можна замінити відварами лікувальних трав, які не лише полегшать стан горла, але й, загалом, допоможуть організму впоратися з застудою.

Чим лікувати біль у горлі швидше всього


Якщо дитину важко змусити витримати процедуру теплової інгаляції, то доросла людина прекрасно розуміє, що подібні засоби допоможуть швидко встати на ноги. Найвідоміший спосіб від кашлю - вдихання пари разварившейся картоплі. В старовину для інгаляції варилася шкірка, але багато лікарів стверджують, що можна використовувати і сам овоч. Відваривши картоплю до готовності, його треба потовкти, хворий повинен нахилитися над каструлею і повільно вдихати пари, зверху треба накритися рушником, щоб пари не зникали, а хворий повинен добре пропотіти.