Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як визначити глисти у людини

Як визначити глисти у людини

Додано: 01.09.14
Як визначити глисти у людини
Паразити супроводжують людину в 99% випадків, вони харчуються їх їжею, отруюють організм своїми продуктами життєдіяльності, це небезпечні сусіди і від них треба позбавлятися.

Як визначити глисти у людини, що видно зовні?


Гастроентерологічне захворювання будь-якої форми - говорить про наявність глистів у пацієнта. Холецистит, гастрит, виразка, коліт, панкреатит, дисбактеріоз - в 70% випадків виникають з вини паразитів. Темні кола під очима - ознаки наявності глистів, так як інтоксикація веде до порушення роботи наднирників.
Ще одна ознака, як визначити глисти у людини - це млявість і знесилене стан людини, дратівливість, головний біль, бронхіти, так як токсини порушують діяльність нервової системи.
Глисти можуть провокувати підвищення температури тіла безпричинно, аскариди можуть послужити безпліддя.

Які аналізи виявляють глисти


Самий точний і поширений метод - лабораторне дослідження калу і крові. Так як імунна система миттєво реагує на що виділяються токсини паразитів, то точним вважається виявлення антитіл, які потрапляють в кров. В даний час вивчено 150 видів паразитів, але провести дослідження на всі види глистів неможливо.
Традиційна діагностика, як визначити глисти у людини - це діагностика по калу, але вона є малоінформативною. Паразитів можна виявити при заборі матеріалу три рази і пов'язано це тим, що глисти володіють своєю фазою розвитку і не завжди відкладають яйця.

Де живуть глисти?


Найбільше місце локалізації - кишечник, там мешкають аскариди, гострики, волосоголовець і т.д. Деякі паразити можуть мігрувати з потоком крові в печінку, легені і навіть серце. В цих органах вони розвиваються три тижні і потім знову потрапляють у кишечник або в шлунок, де продовжують розвиватися і досягати 40 сантиметрів. Якщо діти часто хворіють на пневмонію і бронхітами, то, швидше за все, аскариди живуть у бронхах. Якщо аскариди повзуть по стравоходу вгору, то людина може задихнутися.
Якщо не покидає відчуття неспокою про наявність паразитів в організмі, то краще всього відправитися на прийом до лікаря і задати питання, як визначити глисти у людини. Дитину слід періодично відправляти на дослідження аналізів калу і крові, так як гострики та інші паразити передаються у садочках і школах через предмети і брудні руки.