Корисні поради
на всі випадки життя
» » Таблетки від глистів для профілактики

Таблетки від глистів для профілактики

Додано: 01.09.14
Таблетки від глистів для профілактики
Ентеробіоз і аскаридоз - найпоширеніші форми гельмінтозів. Глисти здатні паразитувати в будь-якій частині людського організму. Діагностика виявляє яйця, личинки і вже дорослі обличчяни глистів.

Чим можна вилікувати глистів


У період гострого періоду гельмінтозу, упор терапії припадає на дезінтоксикацію і десенсибілізацію. Хворим призначаються антиалергічні препарати: Кларитин і Супрастин. Після здачі аналізів і визначення форми і виду паразитів призначаються препарати, а після лікування - таблетки від глистів для профілактики.
Лікування таємничим при ентеробіозі без дегельмінтизації людей, які перебувають у контакті з хворим. Важливо дотримуватися всі гігієнічні заходи в строгому порядку і повторювати прийом препаратів через два тижні після основного лікування.
При стронгілоїдозі призначаються препарати: Івермектин, Празиквантел. При фасциолезе: Триклабендазол. Празиквантелом лікуються травні цестодози.

Профілактика глистів: таблетки від глистів для профілактики


В якості профілактики глистів у першу чергу треба своєчасно виявляти і виліковувати тварин і людей, в строгому порядку дотримуватися правил гігієни, мити руки, продукти харчування, термічно обробляти їжу, м'ясо, рибу. Якщо дотримуватися цих правил, то можна уникнути захворюванням глистами. І, тим не менше, кожна людина повинна періодично приймати таблетки від глистів для профілактики, особливо якщо в будинку є домашні тварини.«Албендазол» - протигельмітний препарат, має широкий діапазон дії, має форму жувальних і простих таблеток проти глистів. Албендазол (Немозол) діє в клітинах кишечника глистів і призводить до їх смерті.
«Медамін» просочується крізь оболонку паразита, паралізує його мускулатуру, гельмінт втрачає свою здатність фіксуватися в кишковому тракті. Препарат ефективний проти трихоцефальозу, аскаридозу, анкилостомидоза, ентеробіозу, і некатороза.
«Пірантел» - хороші таблетки від глистів для профілактики. Випускається у формі таблеток, таблеток вкритих оболонкою і суспензії. Моментально блокує м'язову і нервову систему глистів, виводить їх з організму. Прекрасний засіб проти гостриків, анкілостом, аскарид, ефективний профілактичний засіб.