Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарати від глистів для дітей

Препарати від глистів для дітей

Додано: 01.09.14
Препарати від глистів для дітей
Маленькі діти частіше дорослих хворіють кишковими паразитами, так як найбільше контактують з основними переносниками паразитів. Це можуть бути брудні іграшки, невимитих або погано вимиті овочі та фрукти.
На щастя, вилікувати глисти не важко, для цього є багато антигельмінтних препаратів. Ці препарати від глистів для дітей абсолютно безпечні. Перед початком лікування необхідно отримати консультацію у лікаря. Для цього потрібно здати аналізи на виявлення паразитів. Потім призначається лікування, і прописуються кошти. Паразити можуть лікуватися різними медикаментами, все залежить від різновиду глистів.

Препарати від глистів для дітей: лікування та профілактика


«Албендазол» і «Мебендазол» - найпоширеніші антигельмінтні ліки, підходять для лікування паразитів дорослим і дітям. Після двох років можна застосовувати «Івермектин» і «Празиквантел». Усі ліки, призначені лікарем, залежать від виду паразитів.
Такі препарати як «Мебендазол» пригнічують симптоми захворювань, спричинених гельмінтами, знищують дорослі обличчяни за день-два. Використовуючи «Албендазол» - курс лікування тривалий.
Препарати від глистів для дітей - «Пірантел», «Гельминтокс» і «Немоцид»- мають широкий спектр дії. Вони випускаються у вигляді суспензії і таблеток. Суспензією лікуються маленькі дітки.
«Пірантел» викликає побічні ефекти з боку травної і нервової системи. Може з'явитися нудота, блювання, транзиторне підвищення рівня ферментів печінки. У деяких пацієнтів виникає сильний головний біль, порушується сон, або з'являється постійна сонливість, розвиваються галюцинації, сплутана свідомість. При виникненні подібних проявів препарати від глистів для дітей не приймаються. Те ж саме при виникненні алергічної реакції на шкірі. Прийом ліків припиняється і слід негайно звернутися до лікаря, який в свою чергу призначить медикаменти для зниження симптомів алергії: «Кларитин», «Супрастин» та інші.

Реабілітація


Препарати від глистів для дітей приймаються курсом, по закінченні якого слід приймати пробіотики, які допоможуть відновити роботу кишечника. Профілактика пробіотиками нормалізує ШКТ, зміцнить імунну систему дитини. Слід постійно стежити за гігієною рук, мити предмети та іграшки.