Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування глистів народними засобами

Лікування глистів народними засобами

Додано: 01.09.14
Лікування глистів народними засобами
Глисти - це паразити, підрозділяються на стрічкові, круглі черв'яки і сосальщики. Паразитичні черв'яки викликають у людини різні захворювання - гельмінтози. Лікування глистів народними засобами таке ж ефективне, як і медикаментозна терапія.

Противоглистное терапія


Ліки, виготовлені з насіння гарбуза, практично не поступаються лікарським формам іншого походження, вони нешкідливі для організму і не мають рівних за ефективністю. Призначаються вони при протипоказаннях до застосування сучасних антигельмінтних препаратів, наприклад, вагітним, людям з патологією нирок, печінки та серця. Насіння гарбуза застосовуються для вигнання глистів у літніх людей, у дітей.
Для посилення дієвості противоглистной терапії хворим можуть призначити комплексний прийом препаратів папороті і гарбуза. При зменшенні дози екстракту дріоптериса знижується ймовірність прояву побічних ефектів, порівняно з монотерапією екстракту папороті.

Лікування глистів народними засобами: рецепти

Перед лікуванням ввечері з'їсти оселедець або кільку, а з ранку прийняти сто грам подрібненого насіння гарбуза з брусничним соком. Через дві години необхідно прийняти проносні засіб - сену, трохи порухатися. Кишечник випорожниться, і організм покинуть гельмінти.
Завжди вважалося, що найкраще лікування глистів народними засобами проводилося насінням гарбуза. Насіння гарбуза подсушивались, шкірка знімалася, а м'якоть измельчалась в порошок. Отриманий засіб розводилася в малій кількості теплої води і приймалося всередину по дві-три їдальні ложки. Це засіб краще приймати натщесерце, через дві години прийняти проносне засіб і паразити вийдуть назовні каловими масами.
Насіння слід очистити від шкірки, а потім подрібнити. Отриманий порошок з'єднати з полином у рівних частинах, додати горілку в три рази більше, ніж маса порошку. Настояти тиждень і приймати два рази на день по 50 мл ввечері перед вечерею. За два тижні всі паразити загинуть.
Найбільш поширене лікування глистів народними засобами - порошок насіння гарбуза, розведений в теплій воді. До готового засобу можна додавати ложку меду або варення. Насіння повинні використовуватися лише сирі, висушене на свіжому повітрі, так як підсушені на сковороді або в духовці втрачають свою лікувальну силу.