Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зміцнити сітківку ока?

Як зміцнити сітківку ока?

Додано: 01.09.14
Як зміцнити сітківку ока?
Органи зору людини часто страждають серйозними захворюваннями. Однією з небезпечних і важких форм захворювання вважається відшарування сітківки. Сітківка являє собою мікронних поверхню на внутрішній оболонці ока, яка здатна перетворювати світлові відбиття від об'єктів і за допомогою нервових імпульсів передавати їх у мозок людини.

Порушення і діагностика сітківки ока


Найменші зміни або порушення в сітківці можуть полягати в дистрофії, судинних ураженнях, розвитку пухлин та значним чином вплинути на гостроту зору. Тому лікарі рекомендують періодично проходити діагностичні обстеження, які допоможуть офтальмолога виявити порушення і зміцнити сітківку ока перш, ніж може настати сліпота. Офтальмолог з допомогою спеціальної апаратури може визначити первинне відшарування, яке пов'язане з розривом сітківки.
У процесі діагностики визначається ступінь рухливості, висота і область поширення відшарування. Тільки після цього лікар може прийняти рішення, яким способом краще зміцнити сітківку ока і призначити правильне лікування. Зазвичай для лікування сітківки рекомендується хірургічний шлях, один з яких - экстрасклеральное балонирование. У цьому випадку сітківка «приєднується» до задньої стінки очного яблука, а потім спеціальний лазер впливає на сітківку ока та судинну оболонку.

Зміцнити сітківку ока - лікування і тренування


Для того щоб найефективнішим чином зміцнити сітківку ока, застосовується лазерне вплив на судинну оболонку і тканини сітківки. Різке підвищення температури призводить до згортання тканин і виходить надійне зрощення тканин. Метод лазерної коагуляції дуже ефективний і абсолютно безболісний. Коагуляція рекомендується як профілактичний засіб, попереджає зміни в тканинах очного дна.
Процедура коагуляції займе буквально 20 хвилин з застосуванням місцевої крапельної анестезії. Анестезія не має шкідливого впливу на організм людини і легко переноситься пацієнтами будь-яких вікових категорій. Ніякого інструменту всередину очі не вводиться, крім попередньо встановлюється на око пацієнта спеціальної лінзи, що дозволяє променю лазера ефективніше проникати всередину очі.
Шляхом сонячного впливу можна також зміцнити сітківку ока. Процес соляризації підсилює кровообіг і зміцнення тканин. Повернувшись обличчям до сонця з закритими століттями, поступово привчаєте очі, потім можна підняти одне повіку з переведенням погляду вниз, щоб сонячне світло потрапив на склеру. Періодичними помаргиваниями потренуйте тканини, потім постарайтеся побути в темній кімнаті або прикрийте очі темною пов'язкою.
Періодичні тренування очних м'язів стимулюють сітківку і дозволяють зміцнити сітківку ока додатковим припливом крові. Закриваючи очі, можете подумки прописувати всілякі фігури і цілі словесні фрази. Вибравши точку на дальній стіні і найближчий предмет на столі, протягом деякого часу зосереджувати на них погляд, з періодичною зміною напрямку по горизонталі і вертикалі.
Постарайтеся за допомогою хорошого спеціаліста очистити організм і пройти курс загального оздоровлення, що досить позитивно позначиться на сітківці, нервових клітинах і системі кровопостачання очей.