Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відновити здоров'я після куріння?

Як відновити здоров'я після куріння?

Додано: 01.09.14
Як відновити здоров'я після куріння?
«Курити - здоров'ю шкодити». Цю прислів'я чув кожен з нас, але, тим не менш, зовсім не просто кинути цю нездорову звичку. Якщо ви, нарешті, зважилися на цей серйозний і вольовий крок, то важливо пам'ятати про деякі правила, які дозволять зробити процес менш травматичним і більш ефективним.

Організація навколишнього середовища


Відновлення здоров'я після куріння необхідно починати з грамотної організації навколишнього простору.
Для початку потрібно ввести правило провітрювання. Будинки і, по можливості, на роботі потрібно провітрювати приміщення наскрізним потоком повітря не менше 3-4 разів на добу. Додатковий приплив кисню дозволяє легким очищатися від шкідливих речовин і тонізує мозкову діяльність. З цією ж метою показані щоденні прогулянки на свіжому повітрі, особливо в парках і біля водойм.
Для забезпечення комфортного повітряного середовища корисно придбати в цей період зволожувач повітря. Легкі після куріння значно ослаблені, а знижена вологість повітря сприяють пересихання захисних слизових оболонок.
Побутова пил і цвіль також є сильними подразниками для легенів. Важливо стежити за чистотою приміщення, регулярно здійснюючи вологе прибирання.
Для організації оптимальної вентиляції легень можна порекомендувати гімнастику цигун або йогу. Ці стародавні техніки не тільки прискорять відновлення здоров'я після куріння, але і зроблять ваше життя більш усвідомленим, а значить - якісною.

Відновлення здоров'я після куріння народними засобами


Відновлення здоров'я після куріння - процес не швидкий. Природний відновний процес клітин, уражених нікотином, триває близько шести місяців. Для того щоб прискорити процес, корисно використовувати різні природні стимулятори, що сприяють виведенню токсинів.
Одним з найбільш дієвих способів, що дозволяють здійснити відновлення здоров'я після куріння, є щоденне вживання чистої води в великих кількостях (до 25 л на добу). Вода здатна виводити токсини з організму більш ефективно, ніж будь-які інші спобличчя. Крім води, відновленню дихальної системи організму чудово допомагають очисні трав'яні збори, а також відвари шипшини, ромашки, м'яти, материнки, листя чорної смородини.
Протягом усього відновного періоду корисно пити свіжовичавлені соки з високим вмістом вітаміну С. Цей природний антиоксидант сприяє активізації всіх динамічних життєвих процесів в організмі. Особливо хороший результат дає вживання морквяного, томатного й апельсинового соку. Для цих же цілей показано вживання великої кількості фруктів з високим вмістом вітаміну С.
Відновлення здоров'я після куріння ефективно здійснюється за допомогою молока і молочних продуктів, які допомагають прискореному виведенню шкідливих речовин з організму людини.
Таким чином, для відновлення здоров'я після куріння необхідно скласти власну програму здоров'я. Нехай у неї буде спочатку не так багато пунктів, адже більше важлива регулярність їх виконання. І пам'ятайте, щоденні ритуали здоров'я та віра в успіх обов'язково дадуть позитивний результат.
Автор: Іванова Оксана