Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати лямбліоз у дітей

Як лікувати лямбліоз у дітей

Додано: 01.09.14
Як лікувати лямбліоз у дітей
Багато батьків упевнені, що їх дитини лямблії не торкнуться. Але така точка зору є помилковою, так як за статистикою, кожна третя дитина стикається з зараженням лямбліозом і це цифра не маленька. Кожна дитина потрапляє в групу ризику, і тільки лікар може визначити, як лікувати лямбліоз у дітей.

Що таке лямбліоз


Лямбліоз - це паразитна інфекція, збудником якої є паразит - лямблії. У дитини цей паразит живе в печінці і кишечнику, порушуючи їх нормальну діяльність. Лямблії поділяються на два види: цисти і вегетативну форму.Цисти. Лямблії з тонкого кишечника переміщуються в товстий, так як умови для їх проживання там несприятливі, вони видозмінюються. Лямблії перетворюються в цисти розміром близько міліметра і мають овальну форму. Цисти не рухливі.
Вегетативна форма рухлива, має грушоподібну форму лямблії, передній край закруглений, загострений хвостовий. Лямблії має один диск і чотири пари джгутиків, за допомогою їх вона фіксується на слизовій кишечника.Як лікувати лямбліоз у дітей: методи терапії


Лямбліоз - це важковиліковною захворювання. Для лікування цих паразитів не варто нехтувати порадами лікаря, віддаючи перевагу тільки народної терапії. Для лямбліозу необхідно серйозне і негайне лікування.
В даний час медики не тільки знають, як лікувати лямбліоз у дітей, але і відпрацювали спеціальну схему. Призначаються антипаразитние препарати («Макмірор» або «Метронідазол»). Час прийому і дозування розраховується лікарем, враховуючи всі особливості захворювання, вік і вагу дитини.
Препарати токсичні, а отже, самостійно збільшувати дозування не можна, це може призвести до тяжких наслідків, наприклад, порушення функціонування печінки і нирок.
Від того, як лікувати лямбліоз у дітей, залежить швидкість одужання. Після прийому препаратів через кілька діб може погіршитися стан дитини. Не варто цього лякатися, так як подібна поведінка організму природне. Стан погіршується із-за впливу препаратів на паразити, які починають гинути і розпадатися на величезну кількість лямблій. Ці продукти розпаду починають усмоктуватися в кров малюка, відповідно, погіршуючи його самопочуття. Полегшити стан можна антигістамінними і проносними препаратами (за призначенням лікаря). Лікування лямбліозу носить комплексну форму, тільки таким чином можна домогтися бажаного результату.