Корисні поради
на всі випадки життя
» » Схема лікування лямбліозу у дітей

Схема лікування лямбліозу у дітей

Додано: 01.09.14
Схема лікування лямбліозу у дітей
Лямбліоз у дітей проявляється досить часто, на відміну від дорослих людей. У більшості випадків лямбліоз виявляють у маленьких дітей, так як вони часто гризуть нігті, смокчуть пальці, а також облизують різні предмети. Для того щоб була вірно призначена схема лікування лямбліозу у дітей, необхідно брати до уваги безліч факторів.

Фактори, що впливають на лікування лямбліозу


Для того щоб визначити правильне лікування, слід враховувати:Як виражено дане захворювання, а також його тривалість.
Наявність у хворого інших захворювань, таких як ексудативний діатез, лікарська і харчова алергія, а також стадії їх лікування.
Наскільки була ефективною раніше проведена схема лікування лямбліозу у дітей.
Джерела зараження даним захворюванням. Можливо, дане захворювання є серед членів сім'ї або в дитячому колективі.Схема лікування лямбліозу у дітей


Лікування лямбліозу у дітей являє собою складну задачу, так як при цьому недугу у дитини знижується імунітет. Тому лікарями була розроблена спеціальна схема лікування, яка складається з 3-х етапів.
Етапи лікування:Перший етап носить підготовчий характер. Перед тим, як приступити до лікування, потрібно поліпшити травні функції організму. Для цього слід нормалізувати рівномірний відтік жовчі, регулярну дефекацію і очищення кишечника. Необхідно, щоб у кишечнику як можна рідше відбувалися процеси гниття і бродіння. В даному випадку призначаються адсорбенти, такі як Лактофільтрум, Літовіт-М. також хворий повинен вживати ферменти, спазмолітики, жовчогінні препарати і біологічно активні добавки, до яких відносять Ахиллан і Гепатосол. Тривалість такого лікування становить 7-20 днів і залежить від тяжкості захворювання. Крім цього дитина повинна виключити зі свого харчування солодощі та дотримуватися правил обличчястої гігієни.
На другому етапі схема лікування лямбліозу у дітей включає в себе прийом препаратів, які здійснюють вплив на паразитів. Якщо є тривалий хронічний лямбліоз з повторюваними приступами, то тоді хворій дитині призначають противолямблиозние препарати.
Основна роль третього етапу - відновна. Тут хворій дитині призначають препарати, дія яких спрямована на зняття запалення - ферменти, адсорбенти, спазмолітики і жовчогінні.