Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарати для лікування лямбліозу

Препарати для лікування лямбліозу

Додано: 01.09.14
Препарати для лікування лямбліозу
Лікування лямбліозу здійснюється в декілька етапів, в кожному з яких призначаються певні препарати для лікування лямбліозу.

Препарати, які використовуються на першому етапі лікування


Метою першого етапу лікування є ліквідація прояви ендотоксикозу, видалення лямблій, підвищення захисних сил організму хворого і поліпшення ферментної активності кишечника. Тривалість такого лікування становить 2-4 тижні.
У лікування входить:Дотримання дієти, завдяки якій створюються умови, які б погіршували розмноження лямблій. Також необхідно ввести в раціон хворого продукти харчування, які виконують роль сорбентів. До таких продуктів відносять печені яблука, брусниця, груші, сухофрукти, каші, овочі, рослинне масло. Необхідно вживати якомога менше вуглеводів, особливо солодощів.
Використовувані препарати для лікування лямбліозу включають в себе і жовчогінні препарати, дія яких спрямована на швидку ліквідацію запальних змін в ураженій жовчному міхурі, а також вони зменшують застій жовчі у ньому. Як правило, перевага віддається холекинетикам, так як ці препарати забезпечують підвищення жовчовивідних шляхів. Також для розслаблення тонусу жовчних шляхів застосовують і холеспазмолитики, до яких відносять но-шпу, платифілін, препарати барбарису звичайного та інше.
Призначають ентеросорбенти, які включають в себе Поліфепан, Смекту, Реабан, Билигнин і багато іншого.
За результатами копрогпамми хворому можуть призначити приймати Мезим - форте, Ензістал, Фестал, Бактисубтил і Хілак - форте.Препарати для лікування лямбліозу, що застосовуються на другому етапі


На другому етапі призначають противопаразитное лікування і ліки, які відносяться до групи імідазолу. До таким відносять Трихопол, Тинідазол, Фуразолідон.
Однак, як показує практика, до багатьох препаратів є стійкість лямблій, а такий препарат як Тіберал відноситься до високотоксичним. Тому на сьогоднішній день препарати для лікування лямбліозу включають в себе таке ліки, як Макмірор. Дія даного лікарського препарату базується на противозастойном дії і воно ефективно бореться з кишковим лямбліоз.
Завдяки відмінної переносимості препарату можна легко дотримуватися приписані лікарем схеми лікування, що дає максимальний терапевтичний ефект. Після прийому даного препарат необхідно зробити перерву на 7-10 днів, а потім знову повторити весь курс противолямбиозной терапії.