Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування лямбліозу народними засобами

Лікування лямбліозу народними засобами

Додано: 01.09.14
Лікування лямбліозу народними засобами
Лямбліоз - це зараження організму лямбліями і є хворобою травної системи. Лямблії відрізняються великою стадностью, і це допомагає їм виживати поза організму і в ньому.
Існує два види лямблій: вегетативні і у вигляді спор. Лямблії розмножуються в тонкому кишечнику, при попаданні в товсту кишку перетворюються в цисти і залишають організм природним шляхом. Даним захворюванням можуть захворіти люди різного віку. Лікування лямбліозу народними засобами дає прекрасний результат.

Причини захворювання


Хвора людина або лямблионоситель є джерелом інфекції. Цисти лямблій прекрасно існують у зовнішньому середовищі до двох місяців і зовсім не бояться хлору. Епідемічні спалахи найчастіше носять водний характер, хоча інфекція здатна передаватися через продукти харчування і від людини до людини. Такого захворювання найбільше схильні діти, які відвідують дитячі садки та шкільні заклади. Якщо в людини ослаблений імунітет, то захворювання може носити хронічну форму.

Лікування лямбліозу народними засобами, перевіреними часом

Для приготування лікарського засобу потрібні огірки коричневі насіннєві. Овочі дрібно нарізати і складаються в каструлю і заливаються окропом так, щоб зверху залишалося 1 сантиметр води. Коли вода охолоне, каструлю слід прибрати в холодильник. Отриманий розчин треба пити разом з огірками в будь-якій кількості.
Ефективне лікування лямбліозу народними засобами з використанням волоських горіхів. Сто горіхів товчуться або дрібно нарізаються, додається стільки ж меду і літр горілки. Ємність добре закупорюють і забирається на два тижні в темне місце. Отриманий настій фільтрується і готовий до застосування. Пити треба по чайній ложці перед кожним прийомом їжі.
Лікування лямбліозу народними засобами м'якше впливає на організм людини, ніж медикаменти та лікарські препарати. Існує найпростіший рецепт, але в той же час ефективний і досягає швидкого ефекту. Для приготування потрібно простріл пониклий (чайна ложка) і склянку окропу. Траву треба проварити на водяній бані п'ятнадцять хвилин, потім дати охолонути природним чином і процідити. В отриману рідину треба додати стільки води, щоб в результаті вийшло 200 мл Пити необхідно кожні дві години по чайній ложці.