Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вправи для очей при короткозорості

Вправи для очей при короткозорості

Додано: 01.09.14
Вправи для очей при короткозорості
Міопія, або короткозорість - порушення нормальної функції зору сприймати разноудаленние предмети.

Традиційні методи лікування


При короткозорості добре видно предмети, розташовані недалеко від ока до 40 сантиметрів, все, що розташоване далі, бачиться з працею.
Зір при короткозорості коригується традиційним методом - призначення окулярів, лінз в яких увігнуті і сфокусовані на даному предметі. Але окуляри не лікують короткозорість, вони компенсують дефект очі. З часом короткозорість починає прогресувати, і виписуються окуляри з іншими опціями, великою кількістю діоптрій.
Нетрадиційні методи лікування зупиняють розвиток короткозорості і підвищують гостроту зору. До цих методів належать вправи для очей при короткозорості.
Слід пам'ятати, що короткозорість передається спадково і вважається не лише набутим, але і спадковим захворюванням. Якщо в сім'ї обоє батьків страждають короткозорістю, то ризик розвитку захворювання у дитини високий, починаючи з раннього віку. З цього віку слід виконувати усі лікувальні вправи, навіть якщо ще не присутня порушення зору.

Найбільш ефективні вправи для очей при короткозорості

Слід сісти прямо, випрямити хребет, підняти голову. На п'ять секунд заплющити очі, відкрити на три секунди. Всі вправи повторювати вісім разів.
Сидячи прямо з прямим хребтом, моргати протягом хвилини.
Встати і смитися вперед три секунди, потім великий палець підняти і сфокусувати погляд на ньому п'ять секунд. Виконується вправа для зору при короткозорості 12 разів.
Розташувати вказівний палець перед собою, сфокусувати погляд на нього, не відводячи погляду з пальця, наближати палець до того моменту, поки він не почне роздвоюватися, не відводити погляд.
Прикрити однією долонею праве око, а лівим оком сфокусувати погляд на вказівному пальці, розташованому на рівні середини тіла до 30 сантиметрів. Дивитися п'ять секунд, потім прикрити долонею ліве око, а правим смитися.
Вправи для очей при короткозорості полягають не тільки у фокусуванні погляду, але і в масажуванні обох очей. Рухи повинні бути плавними круговими й, не натискаючи на очне яблуко. Масаж слід проводити подушечками вказівного і середнього пальців.