Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зарядка для поліпшення зору

Зарядка для поліпшення зору

Додано: 01.09.14
Зарядка для поліпшення зору
Люди, які тривалий час проводять за комп'ютером, через певний час починають відчувати дискомфорт, втома, надалі зір починає погіршуватися. Зарядка для поліпшення зору - відмінний метод допомогти очам. Крім того, що зір відновлюється, попереджається поява зморшок навколо очей.

Як правильно сидіти за комп'ютером


Перш ніж приступити до роботи, слід відрегулювати яскравість і контрастність зображення в положення, максимально комфортне для очей. Як тільки очі починають втомлюватися, треба збільшувати яскравість.
Не слід довго смитись на екран, очі повинні весь час пересуватися, але не фіксуватися на одному місці. Кожні три хвилини погляд з екрану треба переводити на будь-який об'єкт за вікном і затримувати свій погляд на обраному предметі. Читаючи з екрану, очі повинні промаргиваться після кожного рядка. Важливо моргати кожні п'ять секунд, м'яко і без зусиль. Щогодини слід виконувати зарядку для очей.

Зарядка для поліпшення зору

Починати вправи треба з розслаблення, для цього треба прикрити очі і розслабитися, згадати приємні моменти з життя.
Кругові рухи. З відкритими очима треба постаратися виконати кругові рухи за годинниковою стрілкою, потім проти годинникової стрілки.
Руху по лініях. Очима треба рухати по прямих лініях вгору-вниз, направо-наліво. Після кожної вправи очі треба заплющити на п'ять секунд і знову повторити, і так дванадцять разів.
Моргання - це теж зарядка для поліпшення зору. Слід інтенсивно стискати і розтискати очі.
Діагоналі. Погляд слід спрямувати в нижній кут зліва, наприклад, на плече, сфокусувати погляд, три рази моргнути і повторити, але вже посмившись на праве плече. Виконувати десять разів.
Дзеркальна діагональ. Вправа, аналогічне попередньому. Очі треба скосити в правий верхній кут, потім в лівий верхній кут.
Розслаблення. Очі необхідно закрити та покласти на них долоні, пальці схрестити на лобі, розслабитися і постаратися домогтися глибокого чорного кольору.
Як говорилося вище, моргання - хороша зарядка для поліпшення зору. Треба з легкістю і досить швидко поморгати близько ста разів.
Косі очі. Очі треба звести до носа і утримати погляд.Всі перераховані вище вправи досить прості, але дуже ефективні. Якщо їх виконувати щодня, то зір не тільки не буде погіршуватися, але і почне відновлюватися.