Корисні поради
на всі випадки життя
» » Таблетки від молочниці Флуконазол

Таблетки від молочниці Флуконазол

Додано: 01.09.14
Таблетки від молочниці Флуконазол
Молочниця - це інфекційне захворювання, яке з'являється внаслідок розмноження грибка кандида. Молочницю неможливо не лікувати, так як вона створює жахливий дискомфорт у вигляді печіння, свербежу та інших неприємних відчуттів. Таблетки від молочниці Флуконазол, як і інші таблетки, використовуються при будь-якого ступеня захворювання, головне вчасно почати лікування, щоб не виникали ускладнення.

Таблетки від молочниці


В даний час випускається багато ефективних препаратів, які допомагають позбутися від грибкової інфекції. Вони продаються за рецептом лікаря і без, і мають різну форму. Якщо лікування проводиться під контролем лікаря, то одужання настане незабаром.
Застосовуються вагінальні свічки і таблетки розширеного дії: таблетки від молочниці Флуконазол, Бетадин, Тержинан, Полжинакс, Медофлюкон, Дифлюкан, Мікосист, Форкан. У складі цих препаратів є бактерицидні інгредієнти величезного діапазону дії. Сучасні препарати від молочниці швидко всмоктуються в ШКТ.

Таблетки від молочниці Флуконазол


Флуконазол - протигрибковий препарат, і достатньо один раз його прийняти, щоб загинули всі грибки. Завдяки препарату Флуконазол, порушується проникність клітинних мембран, зникає здатність грибків розмножуватися, зникають і самі симптоми молочниці.
Але навіть, незважаючи на те, що вистачає одноразового прийому цього сучасного препарату, в обов'язковому порядку слід провести повторні лабораторні дослідження. Іноді таблетки від молочниці Флуконазол призначають повторно.

Протипоказання


Незважаючи на те, що цей препарат дуже ефективний, як і будь-які ліки, він має протипоказання. Використовувати даний препарат від молочниці категорично заборонено тим, хто має захворювання нирок і печінки, спостерігається підвищена чутливість до інгредієнтів, лактація, вагітність, дітям молодшого віку. При прийомі Флуконазолу одночасно вживати алкогольні напої категорично заборонено, навіть у мінімальних дозуваннях. Цей препарат не можна поєднувати з прийомом препаратів, що знижують згортання крові.
Загалом, Флуконазол переноситься добре, але іноді спостерігається порушення апетиту, нудота, пронос, запор, випадання волосся і алергічна реакція на шкірі. При передозуванні можливі галюцинації.