Корисні поради
на всі випадки життя
» » Прояв молочниці у чоловіків

Прояв молочниці у чоловіків

Додано: 01.09.14
Прояв молочниці у чоловіків
Молочниця - це грибкове захворювання, яке може проявитися не тільки у жінок, але і у чоловіків. У жінок подібна проблема характеризується сверблячкою, печінням, неприємним дискомфортом. У чоловіків молочниця може зовсім не проявлятись.

Симптоми і прояв молочниці у чоловіків


Кандидоз у чоловіків частіше всього проявляється внаслідок імунодефіциту. Зниження імунодефіциту відбувається з таких причин:Ендокринні захворювання, функціональний стан, преддиабета (зниження толерантності до глюкози), гіпотиреоз, цукровий діабет.
Фізичний і психоемоційний стрес.
Захворювання крові.
Вітамінна недостатність, гіповітамінози, недостатньо корисних елементів.
Тривалий прийом антибіотиків, дисбактеріоз.
Переохолодження.
Інсоляція.Молочниця у чоловіків найчастіше передається статевим шляхом. Що стосується порожнини рота, кишечника і піхви, то це природні резервуари, де мешкають дріжджоподібні грибки. Прояв молочниці у чоловіків може спостерігатися після анальних, генітальних та оральних ласк. Таким чином, жінка є першим джерелом зараження чоловіки молочницею.
Що стосується побутової передачі грибка, то через руки, рушник і предмети побуту вкрай рідко можна заразитися грибком.

Симптоми молочниці у чоловіків


Прояви молочниці у чоловіків схожі з жіночими симптомами. До них відносяться:Печіння і набряк статевого члена в голівці і навколо неї, крайньої плоті. Кандидозний баланопостит супроводжується частим бажанням інтимної близькості, підвищенням лібідо. Таке почуття прокидається через подразнення рецепторів на голівці статевого члена. Але при такому захворюванні еякуляція і надає фізичний комфорт та психологічну розрядку.
З'являється свербіж в голівці статевого члена.
Дифузне почервоніння (дифузна гіперемія), вогнищева гіперемія, або осередкове почервоніння статевого члена, головки.
Прояв молочниці у чоловіків буває кашкою білого кольору. Сіро-біла кашка з'являється на голівці члена в області вінцевої борозни.
Але найчастіше молочниця у чоловіків не проявляється ні як.У будь-якому випадку, якщо партнерка захворіла молочницею, то треба йти в лікарню, здати аналізи, після чого приступити до лікування. Не варто лікуватися самостійно, так як це може погіршити ситуацію і привести до серйозних ускладнень. Народні методи лікування не всі підходять для лікування молочниці у чоловіків.