Корисні поради
на всі випадки життя
» » Молочниця на ранніх термінах вагітності

Молочниця на ранніх термінах вагітності

Додано: 01.09.14
Молочниця на ранніх термінах вагітності
Одним з найпоширеніших захворювань у майбутньої мами є молочниця. Її викликають грибки кандіда, які присутні в організмі будь-якої людини.
Досі вчені так і не встановили справжніх причин, за яких виникає захворювання. Так, молочниця на ранніх термінах вагітності представляє велику небезпеку для плода, ніж на останніх.

Яку небезпеку представляє молочниця на ранніх термінах вагітності


Визначити, що з'явилася молочниця на ранніх термінах вагітності, дуже просто. У жінки починають з'являтися виділення білого і жовтого кольору з піхви. Основною причиною їх виникнення є високий вміст цукру на слизових оболонках статевих органів. Під час цього вагітна відчуває свербіж і дискомфорт, а також бажання часто ходити в туалет.
При перших же симптомах необхідно повідомити про це гінеколога, тому що молочниця на ранніх термінах вагітності може викликати ускладнення. Існує ризик зараження плоду не тільки під час пологів, але і при виношуванні. Тому ні в якому разі не можна займатися самолікуванням, тому що більшість препаратів мають побічні ефекти.

Лікування молочниці на ранніх термінах вагітності


Якщо вчасно почати лікування, то молочниця на ранніх термінах вагітності не завдасть шкоди майбутній дитині. Одні з найбільш популярних засобів від захворювання - це свічки, мазі і крему.
Зазвичай в першому триместрі лікар призначає Пімафуцин, який має мінімум побічних ефектів. Тривалість курсу триває 10 днів. Після цього слід пройти повторний огляд у лікаря. Після застосування свічок необхідно відновити мікрофлору слизової оболонки за допомогою пробіотиків і біфідобактерій.
Одним з найбільш безпечних засобів також є розчин календули або кори дуба, яким слід протирати статеві органи 2 рази в день, вранці і ввечері. Для того щоб уберегти себе від молочниці під час вагітності, необхідно проводити профілактику:правильне харчування;
щоденна гігієна статевих органів;
носіть вільний білизна;
не захоплюйтеся засобами інтимної гігієни;
намагайтеся менше вживати солодощів і шоколаду;
обмежте фізичні навантаження;
пийте більше рідини.Ось прості поради, як уберегти себе від молочниці під час вагітності. Тільки щоденний догляд і білизну з натуральних матеріалів допоможе вам з радістю чекати головної події у своєму житті!