Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як позбутися від грипу

Як позбутися від грипу

Додано: 01.09.14
Як позбутися від грипу
Грип - досить серйозне, інфекційне, простудне захворювання, яке часто протікає в гострій формі. Якщо його неправильно лікувати або зовсім не долікувати, то можуть з'явитися ускладнення.
Грип, перенесений на ногах, може спровокувати глухоту і інші патології. Важливо знати всі моменти, як позбавитися від грипу.
Якщо з'явилося погане самопочуття, озноб, пропав апетит з'явилися провісники грипу, а значить, не варто втрачати час і викликати лікаря додому.

Таблетки від грипу


Грип практично не лікується без прийому медикаментів. Для кращого ефекту та швидкого одужання препарати приймаються в комплексі з народними засобами від застуди.
Найчастіше призначаються: «Арбідол», «Інгавірін», «Ремантадин», «Таміфлю», «Орвирем» і т.д. Приймати ці препарати без призначення лікаря не рекомендується, а от приймати народні засоби у вигляді відварів і трав не тільки можна, а навіть потрібно.

Як позбутися від грипу швидко і без наслідків


Для початку важливо пам'ятати, що хворий на грип повинен перебувати в ліжку і строго дотримувати постільний режим. В перші та наступні дні захворювання необхідно пити багато рідини. Це можуть бути: відвар шипшини (головний напій при грипі), відвар чорної смородини, плодів ялівцю і листя суниці. Можна заварювати іван-чай, мати-й-мачуху, гілочки вишні і т.д. В народній медицині є немислиму кількість коштів, як позбавитися від грипу.Якщо немає температури, то грудну клітку треба розтирати гусіним, борсучим і свинячим жиром, потім добре укутуватися і весь час лежати в теплі.
Сік алое можна перемішати з медом і приймати три рази в день по чайній ложці.
Добре допомагає часник. З головок можна зробити намисто і повісити хворому на шию, бажано постійно вдихати його пари. Прекрасним антибактеріальним засобом вважається сік часнику. Взагалі часник - кращий засіб як позбутися від грипу швидко. Можна капнути на мову одну краплю часнику, мовою розтерти слизовій рота і потім проковтнути. В часниковий сік треба промокнути ватку і вставити в ніс на півгодини.
У старовину при грипі робили засіб з молока і часнику. У невелику кількість молока кидали пару головок часнику і варили, поки часник не стане м'яким, потім витягали його, а молоко випивали залпом. Для поліпшення смакових якостей можна додати ложку меду.