Корисні поради
на всі випадки життя
» » Поліпшення зору за методом Бейтса

Поліпшення зору за методом Бейтса

Додано: 01.09.14
Поліпшення зору за методом Бейтса
Американський лікар Вільям Бейтс розробив детальну методику відновлення зору під назвою «Поліпшення зору за методом Бейтса». Методика це містить чіткі і досить прості до виконання вправи і рекомендації. За допомогою даної методики можна значно поліпшити своє зору без лікарських препаратів.

Етапи поліпшення зору за методом Бейтса

Першим етапом є пасивна релаксація, в якій можна виділити пальмінг і спогад і уявне відтворення.Пальмінг - це така вправа, при якому очам надається повноцінний відпочинок. Людина повинна закрити очі, при цьому прикривши їх долонями хрест-навхрест. Головне, щоб була можливість відкривати і закривати очі. При цьому необхідно представити чорне поле. Така вправа знімає втому з очей і сприяє його поліпшенню.На другому етапі під назвою - динамічна релаксація - виділяють: соляризацію, дихання і миготіння. Соляризація полягає в тому, що сонячні промені використовуються, як очне лікувальний засіб. Комплекс вправ на дихання і миготіння також спрямовані на зняття втоми і напруги з очей. Виконувати їх потрібно регулярно, включаючи в результаті в процес зору.
На третьому етапі можна виділити: читання дрібного шрифту, швидкі погляди, жести, переміщення і розгойдування, аналітичне споглядання.Ефективність методу


Поліпшення зору за методом Бейтса відбувається у людей практично з будь-якими порушеннями. Хорошого результату можна досягти, приділяючи вправам хоча б півгодини в день. При виконанні вправи, окуляри необхідно знімати. До того ж Бейтс рекомендує людям, що вирішили поліпшити свій зір, не користуватися ними взагалі.
Користуватися даною методикою можуть і дорослі, і діти. До основної задачі методу відносять заміну поганих звичок зору хорошими. При цьому метод дасть результати лише тоді, коли людина усвідомлено буде впроваджувати в своє життя ці позитивні звички. Крім того, людина обов'язково повинна підтримувати своє здоров'я: займатися спортом, правильно харчуватися, відпочивати і так далі.
Поліпшення зору за методом Бейтса зазвичай наступає через декілька годин або в перші дні роботи з даною методикою. Прогрес може бути стрибкоподібний або, навпаки, плавний.
Якщо поліпшення зору відбувається стрибками, людина може не відчувати жодного результату протягом декількох тижнів, зате потім воно різко покращиться.