Корисні поради
на всі випадки життя
» » Свічки Ністатин від молочниці

Свічки Ністатин від молочниці

Додано: 01.09.14
Свічки Ністатин від молочниці
Молочниця - захворювання, знайома практично кожній жінці. В даний час існує безліч різноманітних препаратів для лікування такої недуги: таблетки, свічки. Одним з таких лікарських засобів є свічки Ністатин від молочниці.

Свічки Ністатин від молочниць: опис


Ністатин являє собою полієновий антибіотик. Ці свічки раніше застосовувалися при грибкових ураженнях, спричинених дріжджоподібними грибами. Цей препарат можуть застосовувати абсолютно всі: чоловіки, жінки, крім вагітних і годуючих, і діти. Але зараз свічки Ністатин від молочниці застосовують обмежено.
Головною діючою речовиною в даному препараті виступає полієновий антибіотик. Головним діючим механізмом цього антибіотика є зв'язування зі складними молекулами стрелов у складі мембран. Це викликає порушення захисної функції клітинної мембрани, струм іонів у клітину відбувається без контролю, що і призводить до її знищення.
Якщо концентрація препарату мала, відбувається уповільнення росту клітини, а при високих - клітина гриба знищується.
Даний препарат застосовують при лікуванні хронічного і гострого кандидозного ураження статевих органів, іншими словами, молочниці, а також при кандидозному дисбактеріозі, який може з'явитися після перенесеної операції або тривалого прийому антибіотиків.

Протипоказання


Свічки Ністатин від молочниці мають деякі протипоказання:лактація;
вагітність;
алергія на будь-які компоненти, що входять до складу препарату;
шлунково-кишкові захворювання гострого характеру, наприклад панкреатит, холецистит, виразки кишечника або шлунка, різні гепатити.Спосіб застосування препарату


Свічки Ністатин від молочниці при гострій формі захворювання вводять по одній свічці двічі на день не менше десяти днів поспіль (максимум два тижні). Якщо молочниця придбала хронічний характер, свічки застосовують у комплексі з таблетками від молочниці. Схему, термін лікування, додаткові препарати, а також їх дози повинен призначати лікар.
При прийомі даного препарату не рекомендується вживати алкогольні напої. Жінкам під час менструації препарат застосовувати не слід, а в період лікування необхідно виключити інтимне життя. Щоб лікування було результативним, обидва партнера повинні приймати призначені лікарем препарати.