Корисні поради
на всі випадки життя
» » Молочниця передається статевим шляхом?

Молочниця передається статевим шляхом?

Додано: 01.09.14
Молочниця передається статевим шляхом?
Кандидоз або, іншими словами, молочниця являє собою таке захворювання, при якому гриби роду Кандида активно розмножуються на слизовій статевих шляхів. При цьому у хворих з'являються виділення з неприємним запахом, свербіж, печіння промежини і так далі.
Більшість пацієнтів, прийшовши на прийом до лікаря, задають один і той же питання, молочниця передається статевим шляхом? Цікаво, що спори Кандида постійно знаходяться в людському організмі з моменту його народження. Просто людський імунітет пристосувався існувати з такими мікроорганізмами, щоб вони не приносили шкоди організму.

Молочниця передається статевим шляхом


Проте лише в тому випадку, якщо має місце незахищений статевий акт. При цьому ознаки такого захворювання можуть проявитися не відразу, а через якийсь час. У випадках, коли імунітет людини, а також захисні фактори, які знаходяться в статевих шляхах, в момент зараження змогли протистояти такому грибку, тоді він візьме неактивну форму і буде «жити» в клітинах епітелію, вичікуючи слушний момент.
Однак якщо таке сталося, незважаючи на відсутність явних симптомів, цей чоловік - потенційний переносник молочниці. При цьому переносник може заразити іншу людину не тільки незахищеним статевим актом, але і під час орально-генітальних статевих актів (молочниця ротової порожнини). Незважаючи на все це, в більшості випадків причинами виникнення молочниці є інші фактори.

Спобличчя зараження молочницею


Крім того, що молочниця передається статевим шляхом, вона може виникнути при прийомі антибіотиків, коли нормальна мікрофлора людського організму гине, при спринцюванні антисептичними розчинами, пережитий стрес, хіміотерапії, променевої терапії, під час вагітності, у разі переохолодження або наявність різних хронічних захворювань і так далі. Крім перерахованих способів, новонароджений малюк може заразитися таким видом грибка при народженні від інфікованої матері.
Так як молочниця передається статевим шляхом, лікування повинно проводитися обома партнерами, особливо в тих випадках, якщо пара не охороняється під час статевого акту, а не тільки дівчині, яка виявила у себе такі неприємні симптоми. До того ж усім давно відомо, що презервативи не досить надійні, і в самий необхідний момент можуть порватися, внаслідок чого і відбувається зараження.