Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування молочниці у вагітних

Лікування молочниці у вагітних

Додано: 01.09.14
Лікування молочниці у вагітних
Під час вагітності жінка може зіткнутися з таким неприємним явищем, як молочниця. Її провокує грибок кандида, що викликає запалення на слизових оболонках статевих органів. Жінку починають турбувати свербіж, печіння, поява рясних виділень білого кольору. Якщо ви помітили хоч один з цих симптомів, про це варто обов'язково сказати гінеколога, оскільки лікування молочниці у вагітних вимагає особливого підходу.

Симптоми появи молочниці


Симптоми появи молочниці розпізнати дуже просто, адже жінка починає відчувати дискомфорт в області статевих органів. Бактерії, які провокують хворобу, живуть в організмі практично кожної людини і довгий час його не турбувати. Однак під впливом деяких факторів вони викликають запалення, яке доставляє масу неприємностей.
Із-за чого виникає молочниця у вагітних:Недостатня гігієна статевих органів;
Синтетична білизна;
Прийом антибіотиків;
Інші захворювання;
Гормональна перебудова організму.На початковій стадії захворювання не так небезпечно для майбутньої дитини. Своєчасне лікування молочниці у вагітних проходить досить легко, завдяки сучасним препаратам.

Лікування молочниці у вагітних. Профілактика


Про те, як проходить лікування молочниці у вагітних, повинен проконсультувати гінеколог. Багато препарати заборонені майбутній мамі з-за можливого нанесення шкоди плоду. Тому прийом ліків і дозування повинен призначати тільки лікар!
Одними з найбільш безпечних засобів є свічки «Ливарол» і «Клотримазол». При їх допомозі лікування молочниці у вагітних триває 5-7 днів.
Серед антибіотиків найбезпечнішим є Пімафуцин. Перед застосуванням будь-якого препарату обов'язково необхідно прочитати інструкцію і ознайомитися з побічними ефектами.
Доповненням до лікування можуть стати примочки соди або відвару дубової кори. Їх рекомендується робити перед сном приблизно на 5-10 хвилин. Найнебезпечніший період захворювання вважається перед самими пологами, оскільки бактерії можуть проникнути по родовим шляхам і заразити дитину. У цьому випадку лікування молочниці у вагітних проходить в екстреному порядку.
Постарайтеся в цей час особливо ретельно стежити за собою: правильно харчуватися, дотримуватися гігієни статевих органів, щодня носити чисту білизну.