Корисні поради
на всі випадки життя
» » Свічки від молочниці Ливарол

Свічки від молочниці Ливарол

Додано: 01.09.14
Свічки від молочниці Ливарол
Для лікування молочниці у 97 випадках зі ста допомагає препарат Ливарол. Це ліки місцевої дії, має настанням швидкого лікувального ефекту, дозволено для застосування вагітним.

Сучасний препарат - свічки від молочниці Ливарол


Ливарол - це саме високоефективне сучасне ліки, допомагає боротися з вагінальним кандидозом. Даний препарат є у вільному продажу в будь-якій аптеці. Перед початком використання необхідно уважно прочитати інструкцію. Рекомендувати дане ліки може тільки лікуючий гінеколог. Препарат від кандидозу випускає компанія «Нижфарм» - російський виробник.
Вагінальні свічки від молочниці Ливарол показані жінкам з хронічним і гострим кандидозом піхви. Даний препарат часто призначають після тривалого прийому антибіотиків. Можна застосовувати вагітним жінкам, але з другого триместру.

Як діє Ливарол


Кетоконазол, що входить до складу препарату, що блокує синтез ергостерину, тригліцеридів, фосфоліпідів, в результаті чого гине гриб. Це фунгіцидний ефект. Крім цього без синтезу перерахованих вище речовин неможливе утворення нових грибків. Це фунгістатично ефект речовини кетоконазол.
Вагінальні свічки від молочниці Ливарол досить активні по відношенню до стафілококу і стрептококу. А, як відомо, молочниця викликається не тільки грибками, але і бактеріальної та грибкової асоціацією. В цьому випадку можна уникнути прийому двох препаратів і обійтися тільки Ливаролом.
Крім важливого кетоконазолу, свічки від молочниці Ливарол містять у своєму складі полиэтиленоксидную основу, яка розчиняється і обволікає слизову оболонку під впливом температури людського тіла. Що дає така властивість препарату:Дозволяє рівномірно розподілити кетоконазол (головне діюча речовина) по поверхні слизової.
Починається очищення слизової поверхні від патологічного ексудату.Багато жінок помічають рідкі своєрідні виділення з піхви, після застосування Ливарола. Ці виділення і є патологічний ексудат, полиэтиленоксидная основа, які вийшли природним шляхом. Лякатися цього не варто. Таким чином відбувається процес позбавлення від молочниці і супутніх грибків. Багато жінок використовують даний препарат для профілактики хронічної молочниці.