Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що пити при грипі

Що пити при грипі

Додано: 02.09.14
Що пити при грипі
Лікування такого захворювання, як грип, повинно здійснюватися під наглядом лікаря. Пояснюється це високою ймовірністю прояву тяжких ускладнень. Як тільки з'явилися перші ознаки захворювання, слід викликати лікаря на дім, і без різниці, хвора дитина чи доросла людина.
До приїзду лікаря слід приймати тільки жарознижуючі засоби при температурі понад 38 градусів і саме головне, знати, що пити при грипі.

Перші заходи до приїзду лікаря


Для полегшення стану слід лягти в ліжко. Для ослабленого організму всі необхідні комфортні умови, це допоможе в боротьбі з інфекцією. Фізична активність повинна бути знижена і спрямована туди, де потрібніше в момент хвороби. Постільний режим дуже важливий при грипі, так як це попередить можливі ускладнення.

Що пити при грипі можна і потрібно

Споживання рідини потрібно збільшити вдвічі. Саме ідеальне питво - часте, потроху і маленькими ковтками. Для хворого треба заварити шипшина, приготувати підкислені соки, морси або чай з лимоном. Хоча чай з лимоном має стояти на першому місці, так само як і заварений шипшина в термосі.
Якщо температура не досягла позначки 38 градусів, то не слід приймати жарознижуючі препарати, так як організм намагається впоратися з хворобою, пустивши в хід всі свої захисні функції. Якщо раніше часу збити температуру, то можуть виникнути ускладнення.
Грип небезпечний своїх наслідків, тому слід приймати всі призначені лікарем препарати і не кидати раніше часу, якщо навіть відчула полегшення. Недолікований грип ще небезпечніше, ніж сама хвороба. Не варто займатися самолікуванням, лікар сам призначить, що пити при грипі.
Важливо інтенсивно боротися з симптомами. Червоне горло, кашель і нежить можна лікувати при використанні перевірених засобів народної медицини.
Крім ліків, які прописав лікар, треба користуватися домашніми засобами. З вірусом прекрасно бореться сік цибулі і мед, лимон без цукру, інжир, тепле молоко з содою і медом, відвар м'яти, ромашки аптечної.
Дуже важливо не тільки знати, що пити при грипі, але й створити всі умови для загибелі мікроорганізмів і вірусів, а значить, треба ізолювати всіх членів сім'ї від хворої людини. Частіше провітрювати приміщення, дезінфікувати і зволожувати повітря, регулярно проводити вологе прибирання.Виконуючи ці нескладні вимоги, хвороба незабаром відступить.