Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати глаукому

Як лікувати глаукому

Додано: 02.09.14
Як лікувати глаукому
З віком у багатьох людей починає розвиватися таке захворювання очей, як глаукома. Це хронічне захворювання, і, на превеликий жаль, не лікується до кінця.
В організмі людини з наближенням старості починають відбуватися різні фізіологічні зміни, і на тлі занепаду розвивається величезний букет захворювань. Але запобігти їх можна, проходячи регулярну профілактику і огляд у фахівців.

Профілактика глаукоми


Якщо отримати від лікарів всі рекомендації, як лікувати глаукому очі, і своєчасно приступити до процедур, то можна уникнути серйозних неприємностей. У природі немає таких лікарських препаратів, які могли б заздалегідь убезпечити людини і виключити можливість захворіти катарактою або глаукомою. Зате існують спобличчя, які дозволяють лікувати початкову стадію захворювання, не дозволяючи їй активно прогресувати.
Існують краплі, що уповільнюють процес розвитку глаукоми. Це в першу чергу вітаміни для очей. У їх складі є амінокислоти, вітаміни і мікроелементи, важливі ферменти. Якщо регулярно проводити профілактику з використанням вітамінних крапель, то можна домогтися прекрасних результатів і призупинити розвиток глаукоми. Призупинити, але не вилікувати, а значить, ними доведеться користуватися протягом усього життя.

Як лікувати глаукому очі: що радять лікарі


Проблему таких серйозних захворювань, як катаракта і глаукома можна вирішити тільки хірургічним втручанням. І не варто чекати до повної потри зору. Всі операції проводяться хірургами відділення мікрохірургії, вони абсолютно безболісні, практично не мають післяопераційних ускладнень або травм. Фахівці в таких відділеннях працюють тільки найвищої кваліфікації.
Перш ніж дізнатися, як лікувати глаукому очі, хотілося б приділити особливу увагу профілактиці народним засобом, який настільки ефективно, що якщо після сорока років ним користуватися, то 99% маються гарантії, що не катаракта, ні глаукома не потривожить людини в старості. А для цього необхідно щодня закапувати очі медом у чистому вигляді або розведеним 1 до 2.
Отже, як лікувати глаукому очі? Найбільш ефективні препарати - «Прозерин», «Армін», «Карбахолин», «Пілокарпін», «Ацеклидин». Саме поширення лікування - видалення всього вмісту у хрусталиковой сумочці, зберігаючи при цьому зір. В клініці академіка С. Федорова проводять і експериментують різні методи лікування очних захворювань.