Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кращі свічки від молочниці

Кращі свічки від молочниці

Додано: 02.09.14
Кращі свічки від молочниці
Багато грибки знаходяться в пасивному стані в організмі людини, а як тільки опірність імунної системи знижується, вони починають активізуватися. Те ж саме стосується грибків кандида.
В підвищену групу ризику захворіти молочницею потрапляють вагітні жінки, діабетики, люди, які нещодавно перенесли інфекційне захворювання, і з порушеним гормональним балансом.
Лікувати молочницю треба при першому її виявленні, так як це захворювання само по собі приносить багато дискомфорту, та й може принести серйозні ускладнення.

Вагінальні свічки - кращі свічки від молочниці


В даний час в аптеках продається велика кількість вагінальних препаратів, які мають протигрибкові властивості. Препаратами нового покоління лікується зручно і легко, але, на жаль, не всі вони здатні до кінця виключити можливість повторення хвороби. Кандиди розвивають стійкість до деяких препаратів.
Багато жінок при виявленні молочниці не поспішають йти до гінеколога і починають лікуватися спеціальними тампонами, спринцюванням і т.д. Найкраще для лікування використовувати перевірені засоби - кращі свічки від молочниці, такі як вагінальні.
До таких препаратів відносяться: «Пімафуцин», «Тержинан», «Полжинакс», « Гіно-травоген Овулум », « Кетоконазол », « Гіно-Дактанол », « Ливарол », « Ністатин », « Гінезол », « Макмірор», «Кліон-Д», «Бетадин» .

Деякі особливості вагінальних свічок

Препарат «Ливарол» краще всього використовувати при перших ознаках кандидозу, якщо це первинне захворювання і раніше не виникало. В першу чергу свічки знімають свербіж і печіння.
«Кетоконазол» - кращі свічки від молочниці, ефективний препарат і лікує будь-які грибкові захворювання, системні і поверхневі, але має декілька побічних ефектів.
«Макмірор» підсилює дію ністатину, якщо одночасно його застосовувати і володіє достатньо широким спектром дії. Використовуючи даний препарат, не можна вести статеве життя. Даним препаратом слід лікувати обох статевих партнерів. Це, так само як і Кетоконазол, кращі свічки від молочниці і кандиди не виробляють до нього стійкість. Практично не спостерігаються побічні ефекти, але небажано триваліше застосування їх, так як порушується мікрофлора. Іноді після застосування препарату Макмірор» для лікування молочниці доводиться лікувати дисбактеріоз.