Корисні поради
на всі випадки життя
» » Антибіотики від застуди і грипу

Антибіотики від застуди і грипу

Додано: 02.09.14
Антибіотики від застуди і грипу
Вибираючи самостійно антибіотики для лікування простудних захворювань, люди роблять помилки. Кожен препарат із групи антибіотиків призначений для лікування певного вірусу або бактерії і без кваліфікованого огляду лікаря і постанови діагнозу лікуватися цими препаратами не можна.

Антибіотики від застуди і грипу для дорослих


Основний напрямок препарату - вплив на причину хвороби і на сам збудник. Це називається этологическое лікування. Другорядне лікування - протикашльові і відхаркувальні препарати, засоби від риніту, імуностимулятори і вітаміни. Другорядне лікування - так само важлива ланка.
Якщо протягом шести днів інтенсивного лікування простудного захворювання стан хворого стабільно поганий, то призначаються антибіотики від застуди і грипу.
Будь-респіраторне захворювання, як і грип, здатне дати ускладнення у вигляді гострого бронхіту, пневмонії, гнійної ангіни. Щоб не помилитися при виборі препаратів, краще всього звернутися до лікаря. Тільки після вивчення бактеріологічних аналізів, призначається лікування.
Найчастіше призначаються препарати, що відносяться до пеніцилінової групи: Амоксиклав, Ампіокс, Аугментин, до групи цефалоспоринів: Цефпиром, Цефазолін, Цефотаксим і до групи макролідів: Кларитроміцин, Рокситромицин, Азитроміцин.

Антибіотики для дітей


Серед величезної кількості препаратів на ринку фармакології антибіотики від застуди і грипу дітям призначаються украй рідко. Особливо це стосується Левоміцетину, який призводить до пригнічення кровотворення. Таке ускладнення буває вкрай рідко, але побоюватися його все ж варто. Саме тому лікувати дітей від простудних захворювань сильнодіючими препаратами слід вкрай обережно і знаходитися під спостереженням дитячого педіатра.
Для лікування дітей призначаються антибіотики від застуди і грипу, які відносяться до тетрациклінової групи, найчастіше призначаються ефективні препарати: Доксициклін, Тетрациклін, Міноциклін .
На сьогоднішній день не існує ні одного антибіотика, який би впорався з грипом чи ГРВІ. Ці препарати пригнічують збудників хвороби, знищують здорову мікрофлору дитячого кишечника, викликають дисбактеріоз, а найголовніше і небезпечне - знижують імунітет і захисну реакцію організму. Після частого застосування подібних препаратів, дитина стає більш врасливим до простудних захворювань.