Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як проявляється молочниця у чоловіків

Як проявляється молочниця у чоловіків

Додано: 02.09.14
Як проявляється молочниця у чоловіків
Багато хто думає, що молочниця - це тільки жіноче захворювання. Насправді це не так, молочниця може проявлятися і у чоловіків, але тільки набагато рідше, ніж у жінок.
Поява цього неприємного захворювання у чоловіка сигналізує про значне зниження захисних функцій організму, так як зазвичай людей з хорошим імунітетом молочниця не турбує і ніяк себе не проявляє.
Більша частина чоловічого населення поняття не мають, як проявляється молочниця у чоловіків і від чого вона з'являється, поки обличчясто не зіткнуться з цією недугою.

Як з'являється молочниця у чоловіків?


Молочниця-це захворювання статевих органів, викликане дрожжеподобним грибком Candida. Найчастіше захворювання передається статевим шляхом при незахищеному статевому контакті. Також захворювання може виникнути внаслідок тривалого прийому сильнодіючих антибіотиків, порушення обміну речовин, зниження імунітету і так далі.
Як проявляється молочниця у чоловіків. Симптоми і ознаки
У чоловіків молочниця проявляється неприємними симптомами: появою сірувато-білого нальоту, почервоніння крайньої плоті і голівки статевого органу. Також можуть з'явитися висипання у вигляді пухирців, біль при сечовипусканні і статевому контакті, сухість, свербіж, печіння, набряк, почервоніння і так далі.
У запущених формах захворювання на поверхні статевого органу з'являються кровоточиві ерозії і неприємний кислуватий запах. Картина ознак і того, як проявляється молочниця у чоловіків, вимальовується вельми неприємна. Тому щоб уникнути серйозних наслідків і ускладнень, необхідно своєчасно прийняти заходи по лікуванню цього захворювання.

Лікування молочниці у чоловіків


Самолікування молочниці неприпустимо, необхідно звернутися за допомогою до фахівця, який проведе обстеження і призначить правильне лікування. Якщо у чоловіка є дівчина або дружина, то лікування призначається обом партнерам.Для місцевого лікування призначають протигрибкові креми і мазі (Клотримазол). Для загального лікування призначають протигрибкові препарати (Флуконазол, Дифлюкан, Флюкостат).Також для зміцнення імунітету призначають прийом вітамінів групи В. Для того щоб чоловічій половині населення рідше стикатися з тим, як проявляється молочниця у чоловіків, необхідно дотримувати елементарні методи профілактики.

Профілактика молочниці у чоловіків

По-перше: необхідно дотримувати обличчясту гігієну, носити не облягає нижню білизну з натуральних тканин.
По-друге: дотримуватися здорового способу життя, не прагнути до частої зміни партнерки, або користуватися засобами захисту від випадкових зв'язків, займатися спортом, не зловживати спиртним і так далі.
По-третє, вживати корисну і здорову їжу, а також включити в раціон харчування кисломолочні продукти, що містять корисні бактерії.