Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що давати від застуди і грипу дітям

Що давати від застуди і грипу дітям

Додано: 02.09.14
Що давати від застуди і грипу дітям
Щоразу з настанням холодів дитячий організм стає найбільш схильний до вірусних інфекцій. Одними з найпоширеніших є застуда та грип. Багато батьків не знають, що слід давати від застуди і грипу дітям в період захворювання. У всякому разі, самолікування неприпустимо! При перших же симптомах необхідно звернутися до педіатра!

Симптоми застуди та грипу у дітей


Основними симптомами застуди та грипу у дітей є: закладеність носа, нежить, підвищення температури, кашель, слабкість, відсутність апетиту.
При захворюванні дитина може відчувати нездужання. Якщо ви виміряли температуру, і вона виявилася вище 38 то краще викликати лікаря додому. Адже тільки він призначає препарати від застуди і грипу дітям правильно. Зовсім не обов'язково купувати в аптеці дорогі ліки. У багатьох засобів є аналоги, які коштують набагато дешевше.
Ось список найбільш простих препаратів від застуди і грипу дітям, які повинні бути в аптечці:Жарознижуючий (Нурофен дитячий) - можна давати дитині з 3-х місяців. Зручний дозатор дозволяє легко і безпечно закапати ліки в рот дитині.
Від нежитю відмінно допоможе морська вода (Аквалор, Аквамаріс) - застосовується як засіб гігієни кожен день, а також допомагає зняти закладеність носа. Можна використовувати з народження. В цілях гігієни порожнини носа дитині закапують по 1-2 краплі в кожну ніздрю, а при нежиті дозування збільшують - 1-2 краплі 4 рази на день.
Засіб від кашлю (Мірамістин) - за допомогою насадки-розпилювача спрей вприскують у рот дитини. Рекомендується використовувати з 1 року. Курс лікування триває від 7 до 10 днів.
Деринат - можна використовувати з народження. Засіб активізує захисні функції організму. Також його рекомендується використовувати в якості профілактики (1-2 краплі 2 рази на день протягом 10 днів).Пам'ятайте, що будь-який препарат спричиняє побічні ефекти і навіть алергічні реакції. Тому ліки від застуди і грипу дітям повинен призначати тільки лікар!
Також із захворюваннями допоможуть впоратися народні засоби, які не менш ефективні, ніж ліки.

Народні засоби від застуди і грипу дітям


Головною перевагою народних засобів є те, що вони не викликають побічних ефектів. Так, при нежиті закапайте в ніс дитині сік каланхое (1-2 краплі 3 рази в день), розріжте цибулину і розкладіть по всій квартирі на серветці. Цибуля допоможе вбити хвороботворні мікроби. Дітям від року при кашлі можна давати мед.
Своєчасне звернення до лікаря допоможе вам вилікувати дитину за короткий час. Але головне, це не лікування, а профілактика.