Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарати від молочниці у жінок

Препарати від молочниці у жінок

Додано: 02.09.14
Препарати від молочниці у жінок
Лікарських засобів від молочниці настільки багато, що розібратися в них складно навіть професіоналові. Фармацевти постійно розробляють нові засоби, які блискавично надходять на прилавки аптек. Хороші і кваліфіковані фахівці стежать за всіма новинками, тому від різного виду молочниці і призначаються різні препарати, причому враховується і вік, і загальний стан здоров'я.

Ефективні препарати від молочниці у жінок


Препарати місцевої дії
У цій групі складаються всі існуючі на сьогоднішній день свічки, креми, вагінальні таблетки і гелі від молочниці. Препарати місцевої дії надають лікувальний вплив тільки на тому місці, де були нанесені - вульва, піхва. Частина лікарських засобів, звичайно, всмоктується, але в мізерних кількостях. Та, незважаючи на такі показання, не всі препарати від молочниці у жінок місцевого призначення можна вагітним. Вони ефективні, і це помітно вже через кілька днів регулярного прийому, але вони не знімають свербіж і подразнення, які турбують жінку. У таких випадках додатково призначається спрей «Эпиген», який слід впорскувати після кожного прийому препаратів.
Антибіотики
Ефективними вважаються: «Пімафуцин», «Ністатин», «Леворин». Ці препарати від молочниці у жінок практично ветерани, і застосовуються протягом тривалого часу. В даний час широко використовуються комбіновані засоби з ністатином.
Імідазоли
«Нізорал», «Клотримазол», «Кетоконазол», «Гіно-певарил», «Сертаконазол» - ефективні препарати від кандидозу, незалежно від виду та бактеріальної інфекції. А останній препарат настільки ефективний, що інколи достатньо однієї свічки і молочниця проходить.
Триазолу
«Дифлюкан», «Мікомакс», «Медофлюкон» - найвідоміші препарати від молочниці у жінок. Достатньо прийняти одну капсулу і найчастіше грибок пропадає, жінка позбавляється від запального процесу. Якщо молочниця - явище часте, то лікарі рекомендують приймати одну таблетку групи Флуконазол в місяць.
Комбіновані засоби
У цьому випадку фармакологи скомбінували лікарські речовини абсолютно різних груп, що дозволило добитися не тільки ефективності, але і знизити частоту різних побічних ефектів. У цю групу входить препарат «Тержинан», який лікарі часто рекомендують вагітним жінкам. Популярні препарати «Полжинакс», «Кліон-Д».