Корисні поради
на всі випадки життя
» » Спринцювання содою при молочниці

Спринцювання содою при молочниці

Додано: 02.09.14
Спринцювання содою при молочниці
Кандидоз провокується особливими грибками роду кандида. Ці грибки викликаються запальними процесами і вражають органи людини, не виключаючи сечостатеву систему. Як тільки знижується імунітет, відразу зменшується опірність організму, порушуються захисні сили і виникає молочниця. Існує багато методів лікування, одне з яких - спринцювання содою при молочниці.

Спринцювання


Спринцювання - це лікувально-профілактична маніпуляція, весь сенс полягає в промиванні розчинами лікарських засобів піхви. Процедуру рекомендується проводити при хронічних запальних процесах у придатках, матці і піхві.
Для запобігання вагітності дуже корисно спринцювання. Сперма механічним чином видаляється з піхви, і речовини, що руйнують сперматозоїди. Спринцювання очищає піхву від бактерій, грибків і, звичайно ж, молочниці.

Дуже корисно спринцювання собою при молочниці


Підмивання або спринцювання з содою знімає свербіж і печіння. Робити таку процедуру при кандидозі треба два рази в день, вранці, під час водних процедур, і ввечері, перед сном. Розбавляється так: на літр води досить чайної ложки соди. Але одного підмивання недостатньо, треба приймати ще «Флюкостат».
Спринцювання содою при молочниці досить ефективно для всіх жінок, постраждалих від грибка. Сенс лікування полягає у впливі соди в негативній формі на життєдіяльність грибка. Мікроволокна руйнуються, внаслідок чого руйнуються клітини. Після процедури з содою треба піхву змастити маззю з леворином або ністатином.
При лікуванні від молочниці повинні приймати участь обидва статевих партнера, чоловіка. Важливо на час відмовитися від статевого життя, до кінця лікування. Спринцювання содою при молочниці буде більш ефективним, якщо паралельно приймати протигрибкові препарати.

Як робити спринцювання з содою


Закип'ятити воду, відлити в стерильну ємність пів літра, додати чайну ложку соди і розмішати так, щоб все добре розчинилося. У маленьку клізмочку (спринцівку) набрати рідину, встати навпочіпки і обережно всприснуть розчин у піхву. Ось і вся нескладна процедура. Прекрасна профілактика і ефективне лікування проти молочниці.