Корисні поради
на всі випадки життя
» » Симптоми молочниці у дівчат

Симптоми молочниці у дівчат

Додано: 02.09.14
Симптоми молочниці у дівчат
Багато жінок не замислюються, чи є у них молочниця, адже нічого не турбує, ні свербіння, печіння, виділень. Однак симптоми молочниці у дівчат можуть проявитися через нестабільну статевого життя, стресу, порушення гормонального фону.

Що являє собою кандидоз (молочниця)


В організмі кожної жінки є грибки кандіда. Це важливий мікроелемент мікрофлори рота, кишечника та піхви. Грибок кандида не просто корисний, але і необхідний для нормального стану мікрофлори. Якщо організм, що переніс стрес, грибки починають розмножуватися швидше звичайного і їх стає більше покладеного. З'являються симптоми молочниці у дівчат або жінок. Молочниця найчастіше з'являється у жіночої статі, ніж у чоловічої.
Якщо до лікування даного захворювання приступити негайно, то проблему можна вирішити за короткий час. Молочниця - посилене розмноження мікрофлори, грибка. Якщо виникли порушення в організмі або були створені сприятливі для цього умови, слизові будуть швидко вражені кандидозом.

Основні симптоми молочниці у дівчат

Свербіж, творожковие виділення. Іноді свербіж і печіння нестерпні, в цьому випадку слід швидко йти до лікаря. Свербіж і виділення іноді бувають цілком терпимі, тоді можна просто сходити в аптеку і купити потрібні препарати.
Дуже часто симптоми молочниці у дівчат навіть не турбують, виділення мізерні, сверблячки немає. Це найгірше, що може бути, так молоді дівчата не турбуються і не лікуються. При використанні щоденних прокладок хвороба тільки розвивається. Кожній молодій дівчині необхідно регулярно проходити обстеження у гінеколога.При огляді у лікаря виявляється 20% випадків захворювання, причому прихованої форми. У 80% жінок кандиди є причиною грибкових захворювань. Якщо вчасно не розпочати лікування, то може виникнути алергія, знизитися імунітет. Такі ознаки напряму пов'язані з наявністю і активною життєдіяльністю грибків в організмі.
Дуже важливо знати молодий і родили дівчині, що в 70% випадків новонароджена дитина захворює молочницею через матір. Якщо не лікувати молочницю, то захворювання перейде в хронічну форму, у результаті поразится ШКТ і з'являться різні гінекологічні захворювання.
Молочниця супроводжується свербежем, печінням статевих губ, сирними виділеннями білуватого відтінку. Під час статевого акту або сечовипускання відчувається біль. Це основні симптоми кандидозу. Дане захворювання зустрічається дуже часто.