Корисні поради
на всі випадки життя
» » Таблетки від молочниці для жінок

Таблетки від молочниці для жінок

Додано: 02.09.14
Таблетки від молочниці для жінок
Сучасна фармакологія випускає величезну кількість препаратів, призначених для лікування молочниці. Кваліфіковані лікарі встигають ознайомитися з новинками і вже після цього віддати перевагу того або іншого препарату. Методів лікування від кандидозу багато - спринцювання содою, мазі, гелі, таблетки від молочниці для жінки і т.д.

Препарати місцевої дії


Для лікування молочниці найчастіше призначаються препарати місцевої дії: свічки, креми, гелі і вагінальні таблетки. Чим хороші ці препарати, так це мінімальним всмоктуванням в кров, що дозволено застосовувати вагітним і годуючим жінкам. Але навіть не всі ці препарати підходять. Всі місцеві препарати надають дію тільки на місці їх застосування, звідси така назва групи.

Таблетки від молочниці для жінки групи антибіотиків


«Ністатин» і «Леворин» застосовуються досить тривалий час, це ветерани серед багатьох лікарських засобів. Кілька десятків років жінки лікуються ними і дають тільки позитивні відгуки. Більш сучасний препарат і вже зарекомендував себе позитивно - «Пімафуцин». Останнім часом все більше випускається препаратів, у складі яких є ністатин.

Таблетки групи триазолів


Найвідоміші таблетки від молочниці для жінки - «Нізорал», «Медофлюкон», «Мікомакс». Ці кошти настільки ефективні, що деколи достатньо прийняти 2 капсулу або таблетку і всі ознаки молочниці зникають. Для тих жінок, у яких молочниця - хронічне захворювання, рекомендується приймати по 1 таблетці щомісяця.

Імідазоли


Незалежно від бактеріальної інфекції і того, які види бактерій викликали кандидоз, дуже часто лікарі призначають препарати з групи імідазолів: «Нізорал», «Клотримазол», «Кетоконазол», «Сертаконазол», «Гіно-певарил». Що стосується «Сертаконазола», то цей препарат бореться з молочницею з допомогою однієї вагінальної свічки.

Комбіновані препарати від молочниці


Завдяки лікарським рослинам, які знищують бактерії групи кандида, були розроблені комбіновані препарати, які лікують молочницю і знижують частоту різних побічних ефектів. Багато з цих препаратів можна застосовувати навіть вагітним, наприклад, «Тержинан». Найбільш популярні і ефективні таблетки від молочниці для жінок - «Кліон-Д», «Полжинакс».