Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підвищити імунітет при вагітності

Як підвищити імунітет при вагітності

Додано: 02.09.14
Як підвищити імунітет при вагітності
Людині не завжди вдається правильно підібрати засоби для лікування і профілактики різних захворювань, особливо якщо це вагітна жінка. Існує величезна кількість інфекцій, які впливають на організм людини. Тому дуже важливо знати, як підвищити імунітет при вагітності, щоб матуся не хворіла, і малюк народився здоровим.

Препарати для підвищення імунітету


Організм людини від природи здатна боротися і перемагати недуги і хвороби. Але часом навіть самий сильний і міцний організм може дати збій, а ціна його відновлення велика. Саме тому багато жінок перед запланованою вагітністю намагаються підвищити власний імунітет, щоб весь період очікування малюка протікав спокійно і комфортно.
Дуже важливо перед процесом зачаття звернутися за консультацією до лікаря і отримати всі відповіді на питання: як підвищити імунітет при вагітності?
Самостійно підібрати правильні препарати для поліпшеної роботи імунітету досить важко. У сучасній фармакології існує величезна кількість різноманітних біологічно активних добавок, препаратів, настоянок і ліків для цього. Навіть у народній медицині є багато рецептів.

Як підвищити імунітет при вагітності самостійно


Існують ефективні засоби для підняття імунітету:Не можна доводити власний організм до захворювань в період очікування дитини. Тому перед вагітністю треба підготувати організм на 100%. Етап профілактики відіграє важливу роль для повноцінної роботи імунітету. Не зашкодить, якщо зробити упор на біологічно активні добавки з натуральних продуктів, загартовування, перегляд раціону харчування, позбавлення від шкідливих звичок і підвищення фізичної активності.
Для того щоб не виникало питання, як підвищити імунітет при вагітності, заздалегідь слід пропити Інтерферон, Анаферон, настоянку ехінацеї. Настоянка ехінацеї взагалі джерело корисних мінералів і вітамінів, якщо її пити курсом щорічно, то можна уникнути будь-яких простудних і вірусних захворювань.
Можна скористатися імуностимуляторами, які діляться на три групи: інтерферони, препарати з ферментами інфекцій і біогенні стимулятори. Найефективніший засіб, що допомагає підвищити імунну систему - це інтерферони. Вони не дозволять з'явитися і розвинутися багатьох простудних захворювань.