Корисні поради
на всі випадки життя
» » Тиск 110 на 70: характеристика

Тиск 110 на 70: характеристика

Додано: 02.09.14
Тиск 110 на 70: характеристика
Багато людей задаються питанням, в якому віці слід купувати тонометр, який тиск вважається нормальним і тиск 110 на 70 нормальне для будь-якого віку? Але відповісти ствердно з певними цифрами на ці питання не зможуть навіть лікарі, так як для кожної людини є свої показники.
Хоча однозначним все-таки може бути одна відповідь: нормальний тиск, при якому людина почуває себе комфортно і добре. Це вказує на те, що у кожної людини існує своя норма, адже величина артеріального тиску залежить не від статі і віку, а від способу життя, наявності захворювань, інсмідуальних особливостей, сфери діяльності та роду занять.

Фактори, що впливають на тиск


Якщо людина дуже часто піддається емоційним і фізичним навантаженням, то, швидше за все, його тиск буде постійно зростати. Емоційні люди навіть у кабінеті лікаря штучно піднімають собі тиск, нервуючи при вигляді білого халата. Це заважає встановити показники нормального тиску. Саме таким пацієнтам слід стежити за своїм психологічним станом.
На тиск впливає погода, ситне і рясне харчування, швидке ходіння і т.д. Нормальним вважається тиск 110 на 70100 на 70100 на 60. Показників норми може бути кілька.
У сучасній медицині уявлення про нормальному тиску трохи інше. Саме тому кожна людина має знати, при якому артеріальний тиск він добре себе почуває. Це допоможе знизити ризик розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту та інших серйозних захворювань.

Чи вважається нормою тиск 110 на 70?


Жоден лікар не відповість однозначно на це питання. Кожна людина має свій нормальний тиск, який має властивість змінюватися з віком. У тільки що народжених малюків тиск 70 на 4025 років зростає тиск 110 на 70 після 55 років воно має показники 140 на 90.
Якщо для молодої дівчини чи юнака тиск 100 на 70 або 110 на 70 - нормальне і вони прекрасно себе почувають, то в літньому віці, після 55 років, такі показники говорять про присутність деяких серйозних проблем зі здоров'ям. Те ж саме можна сказати і про інших показниках, залежно від віку та наявності захворювань. Ясно тільки одне, що тиск, наприклад, 150 на 90 в двадцятирічному віці говорить про хворих нирках, серці або ендокринній системі.