Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підвищити імунітет дорослій людині

Як підвищити імунітет дорослій людині

Додано: 02.09.14
Як підвищити імунітет дорослій людині
Захисні сили організму, тобто імунітет, повинні завжди бути на високому рівні, як у дорослого, так і дитини. Це питання особливо актуальне у зимовий час року, коли в організмі не вистачає вітамінів, а на вулиці сонячного світла.

Для чого нам потрібен імунітет


Імунітет - це наш захист, паркан від усього непотрібного. Він допомагає нам боротися з бактеріями і вірусами, які, потрапивши в організм, запускають патологічні процеси. Чим сильніше ваш імунітет, тим стійкіше ваш організм, а це означає, що у бактерій і вірусів мало шансів.

Необхідно знати, як підвищити імунітет дорослій людині

Почнемо з вашої квартири. В кімнатах необхідно регулярно проводити вологе прибирання, провітрювати і зволожувати повітря.
Необхідно приділяти належну увагу своєму харчуванню. Постарайтеся вживати більше овочів і фруктів. Перевагу слід віддавати місцевим, а не фруктам і овочам з екзотичних сортів. Свіжовичавлені соки допоможуть, як підвищити імунітет дорослій людині, так і будуть чудовою заміною не потрібне консервантам. М'ясо і рибу бажано вживати у відвареному вигляді, ці продукти несуть з собою важливі мікроелементи. З усіх хлібобулочних виробів перевагу необхідно віддавати хліба з висівками і цільним зерном. Кисломолочні продукти, з вмістом корисних бактерій покращують мікрофлору кишечника. Додавання часнику і цибулі в їжу також зміцнить ваш імунітет. Не варто забувати про банани і цитрусові. Необхідно скоротити споживання солодкого.
Благотворно впливають на організм трав'яні настої, які зможуть як підвищити імунітет дорослій людині, так і мають заспокійливий і тонізуючий ефект. На додаток до всього цього приймайте вітамінно-мінеральні комплекси, з обов'язковим вмістом вітаміну С і Д, а також А.
Давно відоме загартовування забувати не можна. Воно допоможе підтримувати імунітет і ефективно зніме втому. Кожен день здійснюйте прогулянки на свіжому повітрі мінімум двадцять хвилин. Не забувайте про регулярні заняття спортом.Як підвищити імунітет дорослій людині, так і розслабити весь організм може масаж стоп. Завдяки концентрації на стопі практично всіх точок, які відповідають за системи організму, ми покращимо загальний стан нашого тіла. Намагайтеся висипатися і не давайте собі перевтомлюватися. Привчіть себе робити зарядку щодня.
Виконуючи всі ці побажання, ви можете значно зміцнити свій організм.