Корисні поради
на всі випадки життя
» » Народні засоби від високого тиску

Народні засоби від високого тиску

Додано: 02.09.14
Народні засоби від високого тиску
Дуже часто серед людей похилого віку або гіпертоніків трапляється, що тиск підскочив, а таблеток під рукою немає, та й допомогу надати нікому. Тут на допомогу приходять народні засоби від високого тиску і поради людей, які знижують артеріальний тиск з підручними методами.

Як швидко знизити тиск


Найголовніше не панікувати і розслабитися, краще прилягти на сман і спробувати затримати дихання при видиху секунд на 10. Робити так треба три хвилини. Цей нескладний прийом дозволяє знизити тиск до 30 одиниць.
Народні засоби від високого тиску рекомендують використовувати яблучний оцет. Якщо його прикласти до ступень 10 хвилин, а потім надіти бавовняні шкарпетки, то тиск знижується на 40 одиниць.
Швидко знизити тиск допомагає холодна вода. Руки до передпліч треба потримати під холодною водою, потім змочити рушник і прикласти до місця, де знаходиться сонячне сплетіння, ноги опустити в холодну воду на одну хвилину.

Народні засоби від високого тиску


Наукові дослідження давно довели, що чай каркаде допомагає знизити тиск, але при гіпертонії слід вживати тільки холодний чай. Доведено і те, що регулярне вживання цього чаю знижується ризик виникнення інсульту і добре допомагає при аритмії.
Буряковий сік допомагає знизити тиск. Але перед застосуванням треба його настояти кілька годин, потім розвести з водою і випити маленькими ковтками. Добре допомагає сік брусниці і чорноплідної горобини.
Народні засоби від високого тиску допомагають полегшити стан хворого, але не варто забувати, що харчування впливає на підвищення або пониження тиску. А значить, заборонені жирні страви, солені і гострі.
Їсти треба більше молочних продуктів з великим вмістом кальцію, калію, магнію і натрію. Важливо мати в раціоні: насіння, арахіс, капусту, вівсянку, волоські горіхи, курагу, гриби, родзинки і мигдаль.
Знизити тиск допомагає дихальна гімнастика. Для її проведення потрібно зручно сісти, розслабитися, зробити повільний глибокий вдих, потім повільно видихайте, при цьому повітря треба затримувати на 8 секунд. Достатньо трьох хвилин для виконання цієї гімнастики. Така процедура допомагає збити артеріальний тиск від 20 до 40 одиниць, що значно полегшує стан хворого людини, не маючи під рукою медикаментів.