Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як знизити підвищений нижнє артеріальний тиск

Як знизити підвищений нижнє артеріальний тиск

Додано: 02.09.14
Як знизити підвищений нижнє артеріальний тиск
Загальний тиск у кровоносних судинах є артеріальним тиском. У кожній посудині тиск різний, в аорті серця найбільше тиск. Показник артеріального тиску людини складається з 2 частин: 1 - тиск серця, 2 - тонус судин. Друге тиск вважається нижнім.

Нормальне нижнє тиск


Якщо нижній тиск дорівнює 80 то вважається, що це норма. Так як судини людини тришарові, то прошарок між м'язами підтримує тиск в нормі, не дозволяючи йому впасти. Нерідкі випадки, коли нижня тиск підвищується.
У кожної людини тиск має інсмідуальні показники, у кого-то нормою вважається підвищений тиск, у кого знижений. Але і ці показники повинні доходити до певної межі. Робота нирок може впливати на підвищений нижнє артеріальний тиск.
Якщо робота нирок порушена, то ренін виробляється в надлишку, що провокує підняття тиску. Якщо причина високого тиску у цьому, то будуть призначені спеціальні ліки, які заблокують вироблення реніну, тиск нормалізується.

Як знизити підвищений нижнє артеріальний тиск


Знизити тиск можна самостійно, виключивши з їжі смажену і солону їжу, віддаючи перевагу фруктам і овочам, молочних і кисломолочних продуктів. Особливо важливо щодня їсти сир. Цукор замінити медом, а соком буряка очищати судини.
Якщо немає таблеток під рукою, а необхідно знизити підвищений нижнє артеріальний тиск, то можна лягти на сман і уткнутися в подушку особою. На шийну область покласти лід і тримати досить довго. Щоб він не потік, його треба загорнути у фольгу, покласти в пакет і загорнути в рушник.
Добре б після такого компресу помасажувати шийну область, використовуючи рослинне масло, але краще, якщо це буде персикове, яка завдяки своїм властивостям знижує тиск. Якщо після таких процедур підвищений нижнє артеріальний тиск не прийшло в норму, то слід викликати швидку допомогу.
Якщо артеріальний тиск часто піднімається, при цьому стан погіршується, то самолікування займатися не варто. Всі вищеперелічені рекомендації зможуть нормалізувати тиск, але на невизначений час. Тут важливо адекватне лікування, що призначається після з'ясування причин, що підвищують нижнє тиск.