Корисні поради
на всі випадки життя
» » Настоянка ехінацеї для імунітету

Настоянка ехінацеї для імунітету

Додано: 02.09.14
Настоянка ехінацеї для імунітету
Ехінацея приїхала в Україну з далекої Північної Америки. У тих місцях листя і коріння рослини вже довгий час використовувалися для лікування різних захворювань, і першими зрозуміли це індіанці. Через якийсь час у Європейських садах з'явилося ця рослина як декоративне. У сучасній медицині використовується три виду ехінацеї - бліда, пурпурна і ехінацея вузьколиста. Але настоянка ехінацеї для імунітету, в основному, робиться з пурпурного квітки.

Користь ехінацеї


В насінні, квітках та коренях квітки є багато унікальних природних компонентів та речовин, які в гармонії поєднуються один з одним, при цьому підсилюють лікувальну дію. У рослині багато ефірних олій, органічних кислот, корисних смол, вітамінів і антиоксидантів.
У ехінацеї багато заліза, що просто необхідно для кров'яного тільця. У ньому міститься багато кальцію, селену, кремнію, вітаміну А, С, Е, марганцю, натрію, магнію, калію. Рослина володіє сечогінною, протиалергічну, антибактеріальну, протизапальну і антивірусною дією.

Чому корисна настоянка ехінацеї для імунітету


У медицині застосовуються коріння, листова частина і вся рослина в цілому. Його наполягають на спирті, на воді. Але водні настої не такі ефективні, як на горілці або медичному спирті.
Коли настають холоди і збільшується ризик захворіти простудними захворюваннями, всім дорослим людям рекомендується приймати прекрасне смо-засіб з квіток ехінацеї.
Настоянка ехінацеї для імунітету стимулює всю систему організму людини, при цьому підвищує опірність до різних інфекцій. Варто пам'ятати про те, що організму важлива мобілізація до настання хвороби. Саме тому слід приймати настоянку ехінацеї до настання холодів і епідемії. Достатньо 20 крапель щодня.
При далеких переїздах і поїздках особливо актуально це засіб. При сильних навантаженнях на організм вегетативна нервова система відчуває посилену перевантаження, на це додатково впливає різниця в годинних поясах. На організм впливає недолік сну, зміна клімату - все це провокує застуду. Настоянка ехінацеї для імунітету, завдяки своїм унікальним властивостям і багатому складу, починає позитивно діяти на організм, захищаючи його від різних шкідливих факторів і вірусоносіїв.