Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вітаміни для імунітету для дорослих

Вітаміни для імунітету для дорослих

Додано: 02.09.14
Вітаміни для імунітету для дорослих
Здоровий і сильний імунітет забезпечує загальне здоров'я людини. Навіть у ситуаціях ризику підхопити застуду або вірусне захворювання здоровий імунітет буде тримати оборону. Але хто може похвалитися такою стійкістю організму, коли життя повне стресів, а вживана їжа напхана консервантами та іншою хімією?

Турбота про імунітет


Набагато легше стежити за своїм здоров'ям, ніж лікувати з'явилися болячки. І найкраще почати з турботи про свій імунітет, стан якого залежить від того, чи достатньо вітамінів і корисних мікроелементів надходить в організм.
Вітаміни для імунітету для дорослих грають дуже велику роль, прискорюючи хімічні реакції в клітинах, покращує функціональні можливості організму, захищаючи його від несприятливих зовнішніх чинників.
Однак вітаміни можуть і не утримуватися в належному кількості в продуктах, особливо в зимовий період. Тоді слід скористатися допомогою спеціальних вітамінних комплексів, що містять синтетичні вітаміни.

Натуральні і синтетичні вітаміни для імунітету для дорослих


Натуральні вітаміни, що роблять вплив на загальний стан організму, це вітамін А, вітаміни групи В, вітамін Е і всім відомий з дитинства вітамін С.Вітаміном А багаті морква, гарбуз, шпинат, печінка, молоко, яєчні жовтки.
Вітаміни групи В містяться В хлібі, горіхах, продуктах сімейства бобових, м'ясі, молоці.
Джерелами вітаміну Е є рослинні олії, горіхи і насіння, шпинат, плоди шипшини.
Для отримання вітаміну С слід зосередитися на цитрусових (апельсин, лимон, грейпфрут).Якщо в користь молока і м'яса можна не сумніватися, то ось овочі і фрукти можуть розчарувати. По-перше, вони спочатку можуть містити багато хімії і мало живих вітамінів. По-друге, після тривалого зберігання овочі втрачають свої корисні якості. Тому навіть влітку корисно приймати додатково синтетичні вітаміни для імунітету для дорослих.
Дослідження показали, що молекули синтетичних вітамінів надають таку ж користь організму. Капсула або драже містить не один певний вітамін, а комплекс вітамінів і мінералів, в результаті людина споживає добову норму необхідних йому речовин. Для зміцнення імунітету краще зупинити вибір на комплексах з перерахованими вище вітамінами, а також з вмістом міді, цинку і селену.
Добре, якщо вітаміни для імунітету для дорослих у вигляді комплексу рекомендовані лікарем, а вагітним жінкам вони призначені лікарем.