Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зміцнити імунітет дорослому

Як зміцнити імунітет дорослому

Додано: 02.09.14
Як зміцнити імунітет дорослому
Сьогодні практично кожна людина має ослаблений імунітет, особливо в період загострення вірусних захворювань. Так чому ж одні хворіють всього 1-2 рази в рік, а інші по кілька разів?
Найбільше інфекцій схильні діти і дорослі, які мають недолік вітамінів або перенесли деякі захворювання. Існує багато способів зміцнити імунітет дорослій людині. Отже, спробуємо розібратися, як це зробити.
Причини ослабленого імунітету
Головне завдання імунітету - боротися з інфекціями без будь-яких таблеток.
Сьогодні причинами слабкого імунітету можуть бути:Погана екологія. З кожним роком зростає кількість автомобілістів. Отруйні гази, які виділяє автомобіль, значно забруднюють природу.
Погана якість продуктів. Входять у склад консерванти, підсилювачі смаку та штучні ароматизатори негативно впливають на здоров'я людини. Поступово накопичуючись в організмі, вони погіршують і без того слабкий імунітет.
Шкідливі звички. Всім відомо, що куріння і алкоголь є головними шкідниками здоров'я.
Неправильний спосіб життя. Може також бути однією з причин слабкого імунітету. Зайва вага, незбалансоване харчування, відсутність фізичних навантажень - все це негативно впливає на стан здоров'я.Як зміцнити імунітет дорослому народними засобами
Прийнято вважати, що для підтримки хорошого імунітету необхідно постійно пити вітаміни. Насправді це не так. Пити вітаміни можна і потрібно, тільки робити це потрібно правильно.
Для зміцнення здоров'я корисно пити вітамінний комплекс навесні і восени, коли йде епідемія вірусних інфекцій. Або ж лікар призначає вітаміни після перенесення якої-небудь хвороби, щоб організм швидше відновився.
Існує безліч інших способів, як зміцнити імунітет дорослому доступними засобами:Збалансоване харчування. Вживати тільки корисну їжу, овочі і фрукти, тушковане м'ясо і рибу. Постійно включати в раціон кисломолочні продукти.
Прогулянки на природі. Намагайтеся щодня якомога більше часу проводити на свіжому повітрі.
Заняття спортом. Фізичні навантаження помітно покращують здоров'я, підтримують організм в тонусі і заряджають гарним настроєм.
Постійне провітрювання приміщення.Також зміцнити імунітет дорослого здатні такі продукти, як: цибуля, часник, відвар глоду, шипшини, мед, трав'яний чай, цитрусові і.т.д.
Ось прості поради про те, як зміцнити імунітет дорослому простими способами! Будьте здорові і не хворійте!