Корисні поради
на всі випадки життя
» » Від чого підвищується тиск

Від чого підвищується тиск

Додано: 02.09.14
Від чого підвищується тиск
Артеріальним тиском вважається тиск крові, яке підтримується в системі кровоносних судин. Завдяки поштовхів серця кров постійно рухається і тисне на стінки судин. Штовхання серця - це невпинна насос, який скорочується від 70 до 90 разів за хвилину. При вимірюванні тиску виходить дві цифри.
Те значення, яке більше - означає верхнє тиск, то яке менше - нижнє тиск. У медицині це називається систолічний та діастолічний тиск.
Систолічний тиск завжди вище, так як створюється в момент скорочення серця при викиді крові. Коли серцевий м'яз розслабляється і злегка падає, виникає діастолічний тиск.

Від чого підвищується тиск у людини


Існує два види артеріальної гіпертензії:Есенціальна гіпертензія, яка виникає сама по собі, за різних причин: неправильне харчування, спадкової схильності, шкідливих звичок, неправильного способу життя і т.д.
Симптоматична гіпертензія - це симптом різних захворювань: атеросклерозу, нервової системи, нирок.Звідси очевидно, від чого підвищується тиск у людини. При будь-якій з цих двох гіпертензій призначаються медичні препарати.

Що сприяє підвищенню тиску


На показник артеріального тиску впливають багато факторів:В першу чергу це емоційний стан. Якщо людина піддається стресам і відчуває тривожність, страх, нервозність, то його буде турбувати посилене серцебиття і підвищений артеріальний тиск.
Шкідливі звички - важливий чинник, від чого підвищується тиск у людини. Тривале і систематичне куріння порушує і розслабляє стінки кровоносних судин. Що стосується вживання алкогольних напоїв, то вони призводять до нервової регуляції судин і порушення, зростання атеросклеротичних бляшок і тромбів.
Зміна погоди і зміну атмосферного тиску впливає на стан і самопочуття людини, зміна артеріального тиску, особливо для метеочутливих людей.
Кофеїновмісні напої (чай, кава, коктейлі, енергетичні напої), ось від чого підвищується тиск найчастіше.
Зайва вага, ожиріння, малорухливий спосіб життя.
Хвороба печінки і нирок.
Регулярне вживання солоної їжі.
Вік ближче до п'ятдесяти років.
Період менопаузи, клімакс.