Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати ячмінь у дитини в 2 роки

Як лікувати ячмінь у дитини в 2 роки

Додано: 02.09.14
Як лікувати ячмінь у дитини в 2 роки
Це природне явище, якщо організм маленької дитини частіше дорослого страждає від ячменю, він набагато слабші і більш врасливим до різних інфекцій. Але якщо батьки не рідко стикаються з тим, що ячмінь у дитини в 2 роки явище постійне, то їм потрібна кваліфікована допомога та рекомендації.

Дитячий вік і ячмінь


Ячмінь - це не простий гнійничок, а запалення, яке протікає в сальної залозі та у волосяному мішечку вії. Викликати таке запалення можуть різні причини: переохолодження, інфекція, занесена брудними ручками, золотистий стафілокок, через що випадково потрапила смітинки і т.д.
Дитячий організм ще беззахисний до подібних захворювань, імунна система знаходиться на слабкому рівні, не набрала достатніх сил. Тут потрібна кваліфікована допомога лікаря і адекватне лікування.
Ячмінь у дитини в 2 роки має такі ж симптоми, як і в іншому віці. Спочатку спостерігається легке почервоніння, око починає свербіти і сіпатися, через пару днів утворюється болюча припухлість, і ще через день з'являється голівка самого гнійників. Якщо все правильно робити, то ячмінь прорветься сам через кілька днів, зазвичай два-три дні. Якщо захворювання протікає не так легко, то може піднятися температура і вспухнуть лімфатичні вузли.

Як правильно і швидко лікувати ячмінь у дитини в 2 роки

Як тільки з'явилися перші ознаки набухання ячменю, слід негайно приступити до лікування. На самому початку треба постаратися вбити всі поверхневі мікроби за допомогою зеленки чи йоду. Робити це треба акуратно, не пошкосмши слизову. Вже через пару процедур знищаться бактерії і шкіра підсохне.
Коли з'являється ячмінь у дитини в 2 роки, призначаються дитячі краплі «Ципромед», «Левоміцетин». Після розкриття гнійників призначаються краплі «Альбуцид». Якщо захворювання протікає у простій формі, то ліки і антибіотики не призначаються, тим більше цього не можна робити самостійно.
Дитині обов'язково треба пояснити, що чіпати око не можна, можна зробити ще гірше. Треба виділити йому окреме рушник і міняти після кожного застосування. Ячмінь вже сам по собі свідчить про порушення імунної системи, а значить, це питання треба обговорити з дитячим педіатром і приймати комплексні вітаміни.